Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen híres lovak vannak...

Petc kérdése:

Milyen híres lovak vannak magyarországon?

Figyelt kérdés
mi Magyarországon a leghíresebb lófajta? És melyik a leghíresebb ló és lovasa? (akik még élnek :3 )

2015. febr. 19. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,melyik szakágban..díjugratás,díjlovaglás,fogathajtás? Olyan nincs szerintem most,akik híresek,de vannak nagyon jó lovak és lovasok,akik eredményesen szerepelnek hazai és külföldi versenyeken is.Az idei évben Ifj.SZabó Gábor és Timpex Cent voltak nagyon jók,aztán ott vannak a Burucs testvérek,ugye Borának a híres Mamma Mia,aki tavaly fejezte be eredményes pályafutását.Aztán ott van Horváth Balázs és Zordon..Meg még nagyon sokan.Ez csak a díjugratás része volt amúgy.Díjlovaglásban Dallos Gyulát tudom felhozni,fogathajtásban pedig a Lázár testvéreket.Illetve a lovasíjászatban Kassai Lajos a világ legjobbja,ő Sümeg környékén lakik.
2015. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
galoppban Overdose
2015. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
bár ő most nem versenyzik egy ideje mert németországba van aszthiszem és fedezőmén
2015. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Overdose Dióspusztán van,én úgy tudom.(első vagyok)
2015. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek amugy meg a szakág az mind1 :)
2015. febr. 20. 13:26
 6/7 anonim válasza:
hát ha ˝itthon˝ van akkor elvileg ott de olvastam hogy nyáron volt búcsúztatója a Kincsem Parkban ugyhogy szerintem ott van még :))
2015. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
étem köszi
2015. ápr. 7. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!