Kezdőoldal » Állatok » Lovak » PKN ranch vélemények?

PKN ranch vélemények?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megközelíteni? Van ridegtartásra lehetőség? Ha igen mekkora legelőkön vannak a lovak? Mennyibe kerül? Egyéb vélemények, tapasztalatok is érdekelnek. Köszönöm!
2015. febr. 21. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon tudom ajánlani, dél-pesten az az egyetlen hely, amit tényleg ajánlanék!


Nagy legelők vannak, rendesen fűvel, napközben ott vannak, éjjel meg karámokban beállóval.


Úgy tudom a bértartás 40.000 ft.


A lovak jól néznek ki, kerekek, ragyognak, a tulaj házaspár nagyon jófej és laza.


A takarmány minőségi.


Kicsit lepattant a hely, szóval nem ilyen blingbling csilli-villi, de nagyon menő exca pályájuk van, meg körkarám, meg sima pálya.


Nézd meg a facebook oldalukat, ott látod a helyet, meg a lovakat.


Én maximálisan ajánlom.


A megközelítéshez nem tudok hozzászólni, mert én kocsival voltam ott eddig mindig.


[link]

2015. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huuu koszonom eddig nagyon tetszik. Terep lehetosegek vannak, ha igen mennyire valtozatos?
2015. febr. 22. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:

át kell menni egy nagy úton és utána már több órás terepeket lehet menni.

én be voltam kicsit tojva, hogy azon az úton át kell menni, de szemmel láthatóan az ottani lovakat cseppet se izgatta, megszokták.


szoktak amúgy menni egész napos és több napos túrákra is, ahova nyilván mennek a bértartók is.

2015. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ooo az nagyon jo :)) koszonom
2015. febr. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!