Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik olyan, hogy lovat...

Létezik olyan, hogy lovat kölcsönözni például 10 napra?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ennyi időre elhozni az adott helyről, vagy akárhová el lovagolni vele.
2015. febr. 25. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyenre nincs lehetőség. Meg nem is mennének bele. Mellesleg rossz kategóriába írtad ki a kérdésed.


Van olyan pár lovardában, hogy lóbérlés, de az azt jelenti, hogy a lovarda lovát használod, kifizetsz egy havi bértartásnyi összeget és a lovat csak te lovagolod. De ha terepre mész, akkor se engedik meg csak úgy, hanem általában kísérettel.

2015. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha,40 milliós sportkocsit kölcsönözhetsz akkor lovat is.
2015. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek, de nem sok helyen, inkább magán helyeken. én tudok ilyen bérelhető lovat, ha gondolod.


bár teszem hozzá, hogy többnyire úgy szokott a több napos bérlés létrejönni, hogy egy több napos túrára bérelsz lovat, de csak úgy, hogy a túrán ott van a bérelt ló tulaja is más lóval.


10 napra azért nem szívesen adják oda idegennek, mert ki tudja mit művelsz 10 nap alatt a lóval, hogy cseszed el.

2015. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 40 milkás sportkocsit se csóróknak adják oda, akiknek még saját lóra sem futja.
2015. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen csak úgy lehetséges, hogy a tulaj is veled tart, pl. egy lovastúrára. Ép elméjű ember nem adja oda a lovát csak úgy másnak, akármennyi pénzért se. Pláne nem tök kezdő lovasnak - mivel ezt a kérdést kiírtad, elég jól látható, hogy nem sok lovat láttál még és semmit sem tudsz róluk.
2015. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán valamelyik lókupec rávehető erre, ha letétbe teszed a ló vételárát. Saját nevelésü lovat nem nagyon ad ki árendába senki. Túl nagy kockázat a remélhető haszonhoz képest.
2015. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan igénytelen helyek ahol x összegért elvihetsz terepre ismeretlenül.De napokra azért nem adják oda,igényes helyeken ahol a ló is számít nekik,ilyen szóba sem jöhet.
2015. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszem, hogy van ilyen.

Én egyszer találkoztam egy eldugott, vidéki turistaháznál olyannal, hogy volt két ló és simán közölték, hogy ki lehet vinni a lovakat. Kísérő nélkül.

Sajnos, csak nem egészen egy órám volt rá, de nem hagytam ki a kivételes alkalmat, egy rövid séta a hegyek között csodálatos volt.

Azóta sem futottam bele ilyenbe, ez pedig már nagyon régen volt, azóta nincsenek is ott lovak.

2015. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!