Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem hülyeség? Több...

Csak szerintem hülyeség? Több helyen is láttam hogy írták ha például tenernél nyaralunk és ugye a sós víz jó a pattanásokra mert szárítja és hogy utána mindnenképpen kenjük be magunkat hidratáló krémmel

Figyelt kérdés
na már most ha a pattanásokra veszek szaárító hatású krémet és után bekenem az arcom például niveával ami meg zsirosítja a bőrt. akkor az nem olyan mintha nem csináltam volna semmit?

#bőr/pattanás
2015. febr. 18. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A sós víz valóban leviszi a pattanásokat, a hidratáló krém viszont arra való hogy maga a bőr ne száradjon ki, főleg víz alapú és nem lesz tőle zsíros a bőröd... És amúgy is a megfelelő hidratálókrémet kell választani a bőrtípusodhoz.
2015. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy az első írja.
2015. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha bekenem az arcom hidratálóval ami zsírosít akkor nem lesznek pattanásaim? mert ugye zsíros bőrön van a legtöbb
2015. febr. 19. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
ha olyat választasz, amiben nincsenek póruseltömítő, úgynevezett komedogén összetevők, akkor nem fogsz kipattogni. én is ilyeneket veszek. krémmánián tudsz keresgetni, ott az összetevőknél kiírják a komedogén indexet is.
2015. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2015. febr. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!