Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek "bénán néz ki" ha...

Szerintetek "bénán néz ki" ha egy lovon nem ugyanolyan márkájú a bokavédő, mint az ínvédő?

Figyelt kérdés
Bocsi a furcsa kérdésért, de nekem fontos a megjelenés, és most lehet kinevetni, meg minden, de nem kérek "kioktató" válaszokat, hogy "úgysem te viseled, meg a védelem a fontos".. nyilván tudom hogy fontos, de nekem a megjelenés is.. :) amúgy barna, decathlonos invédőm van, de még nem tudom hogy milyen bokavédőt szertnék.... Köszönöm a válaszokat! :)

2015. febr. 28. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
hát a lényeg hogy legyen ugyan olyan színű, hasonló. de a védelem a fontos (csak azért is). ha versenyzel, akkor inkább ugyan olyan fajtájút vegyél.
2015. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy egy színárnyalat legyen, amúgy senki meg nem mondja a márkát messziről, mozgás közben. Még közelről sem állás közben :D

Aki meg kiszúrja mégis, és zavarja, az menjen, próbáljon meg élni, és ne nézze :)

2015. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és pl. a decathlonoshoz ( [link] ) illene ez? :

[link] ? :)

2015. febr. 28. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Csak aztat nem értem o.O hogy az ínvédő mióta pataharang? Vagy ez ilyen Deacthlonos kódnyelv? :D
2015. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen jo😊
2015. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nagyon. Egész biztosan ki fog csúfolni miatta a többi kiscsaj a lovardában.
2015. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes,a lovaknak amin lovagolok, össze vissza márkájú ínvédőjük és pataharangjuk van,sőt van olyan hogy egyik barna másik fekete,érdekes mégis senki se szól érte:) ide nem a hülye divatpics járnak:) persze versenyre azért kapnak egyszínűt,de a márka különbség megmarad
2015. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, ha egy a színe. Még annak sem kell egyeznie, senki se nézi, csak ne üssön el túlságosan.
2015. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
suttyó egy hely lehet. Gondolom az akadályok is használt gumiabroncsokból vannak, az istálló teteje kiegyenesített olajos hordókból, a nyeregszekrény meg egy kiszuperált fricsider. :)
2015. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most nem értem mit kell oltogatni.. :D Mint ahogy azt írtam, NEKEM fontos, nem érdekelnek a lovardabeli "kiscsajok", csupán esztétikailag is szeretném ha a lovam jól nézne ki, mert engem érdekel a kinézete.. Ennyi. A normális válaszolóknak meg köszönöm. Ja, és nem egy suttyó hely ahol tartom a lovamat. (értettem az iróniát, de muszáj volt válaszolnom :P)
2015. márc. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!