Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik nyereg a...

Szerintetek melyik nyereg a legjobb?

Figyelt kérdés

Szeintetek melyik nyereg a legkényelmesebb a lónak és melyik a legtartósabb?

Linkek:



2015. márc. 1. 20:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Telóról vagyok és ha bemásolom a linket és megyek a következőért akk az első eltűnik úgyhogy egyesével fogom elküldeni ;)
2015. márc. 1. 20:34
 2/16 A kérdező kommentje:
2015. márc. 1. 20:42
 3/16 A kérdező kommentje:
2015. márc. 1. 20:44
 4/16 A kérdező kommentje:
Nektek hány komi jelent meg? Mert elvileg nyolc linknek kell lennie de nekem csak kettő jelenik meg :( nektek?
2015. márc. 1. 20:47
 5/16 A kérdező kommentje:

Na jó akármennyit küldtem felejtsétek el! Itt vannak normálisan:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


8. [link]

2015. márc. 1. 20:49
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem érdemes így nyerget nézni, egyrészt úgyis személyesen célszerű megvenni, próbálás után. Másrészt mire szeretnéd használni? Van közte túra és ugró nyereg is. Nem mintha hobbira számítana.

Felejtsd el a szetteket, többnyire nem túl jó minőségűek és sokszor kényelmetlenek is.

Inkább neves használt nyergeket nézz. Lovasok.hu-n is van pár száz. :)

2015. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy több féle nyereg van. Ugró és univerzális között döntök,de inkább uni.

Használtat nem szeretnék,mert nem találok jó állapotút ami jó is a lovamra...

2015. márc. 2. 17:15
 8/16 anonim ***** válasza:

Univerzális nyertek el ezek sztem bwnak voltak(ugrok mg végképp) szerintem igy az internetről majdnem hogy lehetetlen kiválasztani a nyerget. Menj el egy lovasboltba es ugy nézelődj. Ottmeg az eladó lany sokkal tobb infottud mondani mint ami a honlapra van irva(2mondat)

nelegyen muborbol a nyereg.

ne a legolcsóbb sz*artvedd meg.

ujonann vett nyerget ami univerzális nem érdemes 90.000alatt venni. Es meg keveset mondtam. Ha meg ugró nyerget szeretnél akkor meg +100.000 et dobj az előzőhöz es a normalisak meg onnan kezdődnek. De a használt joval olcsobb. Jaa es a decathlont meg az ilyesmiket felejtsd el. Inkabb Menj szakszerű lovasplazaba

sok sikeert!! 😉

2015. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindet felejtsd el, ha jót akarsz. Ezek mind kényelmetlenek a lónak is, neked is, és nem lehet helyes ülést kialakítani bennük. Azért tudom mert lovasiskolában dolgozom, majdnem mindegyikhez volt "szerencsém". Sokkal jobban jársz egy kicsit kopott használttal, ráadásul lóra is tudod próbálni.

Ha minden áron ezek közül akarsz választani, a Star, ami legkevésbé ratyi, ez egyébként megegyezik a Daslö műanyag nyereggel. Ez nem kényelmetlen, viszont a duci lovakon előrecsúszik.

2015. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én inkább használt nyerget néznék, azt meg nem hiszem el, hogy használt nincs a lovad méretében, csak új, mert akkor a te lovad valami alien lehet... Nekem is volt szerencsém nem egy ilyen csodához, de én ezeket biztos, hogy rá nem raknám a saját lovamra. Az iskolalovakra is csak akkora böhöm alátétekkel merik rárakni, hogy az szavakkal szinte leírhatatlan...
2015. márc. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!