Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ki fog kiesni a...

Szerintetek ki fog kiesni a Talent Programból az áprilisi vizsgán?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi a véleményetek, kik a "gyenge láncszemek".


Jelenleg még benne vannak:


Bagyánszky Gabriella

Bencsik Laura

Füzér Flóra

Hollé Sára

Jármy Vince

Kovács Roland

Markó Rebeka

Mráz Tamás

Reisz Panna

Sopronyi Réka



2015. márc. 24. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy Soproni Réka egyáltalán mit keres benne. Mert a többieknek legalább egy kis "tehetsége" van, ha tudásuk nem is sok.


Akik szerintem biztos nem esnek ki: Kovács Roland, Mráz Tamás, Reisz Panna. A többiek közül szerintem bárki kieshet. Bár nehéz eldönteni mert más-más kategóriákban versenyeznek egyébként.

2015. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem igazán ismerem őket. Megindoklod, hogy miért emelted ki őt (a Sopronyi Rékát)? Pegazusban olvastam cikket, abban pont őt is interjúvolták, nem tűnt olyan rossznak, persze az alapján nem lehet lovas tudást megállapítani..
2015. márc. 24. 23:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig Sopronyi Rékának ritka jó érzéke van a lovagláshoz, sokkal "jobb" lovas (szerintem) mint pl Reisz Pannának. Ezt mondom úgy, hogy élőben is többször láttam őket. Úgy gondolom, összehasonlíthatatlan kettejük lovaglása, épp ellenkezőleg gondolom, mint az előttem szóló. Ízlések és pofonok :)
2015. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*Panna
2015. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan mondtad, hogy "ritka jó érzéke" van? Én nem többször láttam őket, hanem szinte minden nagyobb versenyen az elmúlt kb 5 évben.
2015. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megindokoljátok a válaszotokat? A többiekről mit gondoltok? Jó lenne, ha mindenkiről szólnátok pár szót, mert én nem ismerem őket, és érdekelni kezdett most ez a Talent dolog. Nem mintha lenne esélyem bekerülni, mert nincs lovam, és amúgy is a kisebb csoportba tartoznék, de ők afféle példaképnek vannak állítva, és kíváncsi vagyok rájuk.
2015. márc. 25. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki ezek közül nagyon jó az a bagyánszki gabi, mráz tomi... Akit személy szerint kiejtenék az a reisz panni, kovács roli... Őket bizonytalannak tartom... Mondom ezt úgy hogy 3 éve a díjugratók körében vagyok
2015. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Mèg szerencse hogy nem te kell eldönsted hogy ki marad bent.A Roli nem esik ki mert irtó jó lovas ès az edzője is a legjobb...làsd az edzője Szabò Gàbort is sikeressè tette jò lovast csinàlt belőle.Ès a Roli nàla kezdte a lovaglàst, amellett van egy jò lova, amiböl a Roli csinàlt jò lovat. Szòval nem tudom mire alapozod a bizonytalansàgat....mert szerintem nem az...

De azert arra kivàncsi vagyok hogy hàny èves vagy

2015. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell lecseszni nem azt mondtam hogy rossz lovas...azért mondtam a bizonytalanságot mert nincsenek sztem stabilan olyan jó eredményei mint pl tominak vagy gabinak...ettől függetlenül természetesen fejlődhet és lehet jó lovas, nem kell mindjárt nekem ugrani;) amúgy 18 vagyok
2015. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

stabilan jó eredményei? abba bele se gondoltál hogy mondjuk jobb a lovuk? vagy hogy több lovuk van?

Az eredménybe sokminden közrejátszik...a talentben a lovast nézik..

2015. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!