Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek Sedon...

Mi a véleményetek Sedon Béláról, mint oktatóról?

Figyelt kérdés

Milyen a stílusa (nyugodt, stb.)? Milyen "tanár"(sajnos volt már olyan oktatóm, aki hiába volt korábban profi sportoló, tanítani nem tudott)?

Negatív dolgokat is írhattok nyugodtan. Eddig csupa jót hallottam róla, de azért érdekelne mások szemszöge is.



2015. márc. 28. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyesen sajnos nem ismerem, ismerősöm volt egy kurzusán, ódákat zengett róla, meg arról, hogy rájött, mennyi mindenben van még hova fejlődnie, és megint van lelkesedése, meg elszántsága, hogy csinálja. Szóval szerintem nem lehet olyan rossz, a szaktudását nem tudom felmérni így látatlanban, de arról sem hallottam még sok rosszat épp.
2015. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus.Szerintem nem vmi jó.Aki igazi lovas,nem lovagol sarkantyúval.Láttam már lovagolni.
2015. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Aki igazi lovas, nem lovagol sarkantyúval."


Hát, ez aztán a nyitott látásmód :) A sarkantyú is egy eszköz, a szakkönyvekben külön írnak róla, mint másodlagos segítségadásról. aki tudja használni, és helyesen, az talán jobb lovas, mint aki sarkantyú nélkül rugdossa a lova oldalát.

2015. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tenni fogok egyszer egy próbát, majd elválik. :D
2015. márc. 29. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!