Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény? Szerintetek milyen?

Vélemény? Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 9. 12:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
gyönyörű- véleményem szerint.
2015. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szép nagy hegyek nőttek Szarvason. Legutóbb még nem voltak ott...
2015. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelekh, dettó ez jutott eszembe. :D

Egyet mondhatok Szarvassal nagyon vigyázni kell a hirdetések 95%-a kupecektől van.

Egyszer néztem ott lovat, persze messze nem a hirdetésben szereplő kancát találtam...Az eladó persze fel volt háborodva, hogy én hazudok. Felemeltem a hangom, mire a környéket ellepték a c betűs faj egyedei...Másik észrevétel, olyanok, mint a sáskák, ha lószállítót látnak. :D Ahogy beértem a városba és megálltam az útszélén 2-3 perc után elkezdtek körülöttem ólálkodni, majd jött a duma, hogy menjek velük, mert a legszebb oldenburgi és arab lovak vannak náluk az istállóban és pont eladóak (mekkora szerencse :D). Csak a poén kedvéért kértem egy pár nevet...nem mozgok nagyon otthon a versenysportban, de olyan lovakat soroltak, akik már legalább 40 éve elpusztultak. :D

A ló ránézésre egyébként elmegy, bár lenne még bőven rajta mit dolgozni.

Számomra egyébként pozitívum a videó, ami sajnos nagyon ritka a hirdetéseknél.

2015. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jelekh nem vagyok mostmar kivancsi rad neharagudj barmilyen kerdest irtam mindegyikhez csak beszoltal nem a kerdesemre valaszoltal. Lehet beszolni ezert is de koszonom tobbet nem kerek :) koszontem
2015. ápr. 9. 16:41
 5/13 A kérdező kommentje:
Tobbieknek koszonom szepen a valaszt.
2015. ápr. 9. 16:42
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Sajnálom, nem beszólásnak szántam, csak próbáltam felhívni a figyelmed, hogy Szarvason qwára nincsenek hegyek, tehát a ló minden bizonnyal kupecnél van.

Külön sajnálom, hogy az intellektusod csak odáig terjed, hogy a betűket összeolvasd, értelmezni már nem megy...

2015. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kupecnel? Ezt nem nagyon ertem kifejthetned ha mar szoba hoztad. Az intellektualitasommal semmi baj nincs csak nem birsz masba belekotni sajnalom.

Orulnek ha nem vitatkoznank a kerdesem alatt ha barmi bajod van ird meg privatba

2015. ápr. 9. 17:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A videó nem tűnik hitelesnek, erre akartak többen is rámutatni, mivel Szarvason, sem a környékén nincs ilyen domborzat. A ló tetszik, de kérdés az, hogy egyáltalán ez-e az eladó ló és nem valami hasonló szürke. Paraméterei és videó alapján nekem kicsit "olcsónak" tűnik, mert a telipapíros lovat, mely ugrik szokás ennek a duplájáért hirdetni.

Szóval igen, lehet, hogy kupec hirdeti a lovat. Ismerőssel voltam lovat venni, kérdem, milyen papírja van a lónak, majd az úriember megjelent 5 db lóútlevéllel "Amilyet szeretne!" felkiáltással. Ha komolyan érdekel a ló, akkor többedmagaddal menj megnézni és jó alaposan nézd meg a videót meg a képen mindent, nehogy egy másik szürkét akarjanak rád sózni. Jah és ha érdeklődsz kérdezd már meg, hogy hol készült a videó :D

2015. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben XD
2015. ápr. 9. 19:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel Szarvason nincsenek hegyek, így igen - a videó készítésekor ez a ló nem volt ott, és megkockáztatom, hogy azóta sincs ott...

Ráadásul ez egy univerzális ló, elsőosztályú iskolaló, gyerekeket oktat pikk-pakk, fiatal, remekül ugrik, full egészséges, stb-stb., mellé végletesen olcsó. Szerinted? Én fel se hívnám őket, mert nem tudom, milyen ló van valójában náluk, de bizonyosan nem ez; innentől meg az egész megbízhatatlan és komolytalan...

2015. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!