Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megszokja azt, hogy nincs...

Megszokja azt, hogy nincs mellette?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy ló, amelyik nagyon régóta össze van nőve egy másikkal, de el fogjuk vinni az egyiket. (persze ahová visszük ott is lesznek lovak, nem lesz egyedül)

Idővel megszokja, hogy nincs mellette a másik? Kinél hogy viselte a lova?

Köszönöm


2015. ápr. 12. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt teljes mértékben te tudod csak megválaszolni. :D

Ha most sem ragaszkodnak eszeveszettül egymáshoz, akkor nem igen fogja meghatni.

Ellenben, ha nagyon összenőttek, akkor valószínűleg éreztetni fogja a hiányát.

Ha szoros a kapcsolatuk célszerűnek találnám elvitel előtti időt a fokozatos "szétválasztásukkal" tölteni.

2015. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, megszokja, majd talál magának másik lovat, akivel összenőhet. Vannak ilyen lófüggő lovak, mindig megtalálják azt, akire rágyógyulhatnak. Szerintem ez így nem problémás, az lenne a nagyobb baj, ha egy ilyen lovat elvinnél úgy, hogy egyedül tartsd.
2015. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a csikóknál is, szerintem rossz döntés a fokozatos leválasztás, ha úgysem az a cél. Nyilván meg fogja érezni, lehet, egy ideig kicsit depis lesz, a többi ló társasága feledteti majd vele a dolgot úgyis, addig legyél vele türelmes.
2015. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elhoztuk, én nem veszek rajta észre semmi "szenvedést". :) Jól fogadta, szépen is utazott

2015. máj. 9. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!