Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Puskás western nyergek jók?...

Puskás western nyergek jók? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

#western nyereg #puskás western #Puskás Zsolt
2015. ápr. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Jók,de figyelj oda,hogy a fegyvertok ne csapdossa a ló oldalát,hanem rendesen,fixen feküdjön.


Ez sem jó,mert a tusa felsértheti a ló nyakát! [link]

2015. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem próbáltam, de jókat szoktak nyilatkozni róluk.
2015. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom (bár nem westernes vagyok) B kategóriás a magyar nyergek közül, a Májki nyergek sokkal szebbek, jobbak. Valahova a Natowa és a Continental közé tenném. :) De strapabíró kis darab, szóval jó választás!
2015. ápr. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remélem nem választok mellé, bár próbát is kértem. Eddig képről jónak tűnik a kialakítása. Volt Natowám na azt soha többet..

Hobbi célra lesz, túrázgatni. Nyeregtáskát rögzítenék csak rá maximum. De paciponthu oldalon olvastam, hogy a csavarok a súly miatt kijöttek, nem bírták. Miket nézzek még meg rajta?

2015. ápr. 24. 09:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos hát megvettem, a pacira is jó. Szóval jöhetnek a túrák! Ez egy igazi fotel! Végre! :)
2015. máj. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!