Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tapasztalat Barefoot nyergekkel?

Tapasztalat Barefoot nyergekkel?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapaszalata, véleménye a Barefoot Cheyenne és Cherokee nyergekkel kapsolatban? Mennyire kíméletes, kényelmes, tartós, minőségi, stb...

Belovagláshoz, aztán később hobbihoz, terepre mennyire alkalmas? Van valami, amit tudni kell még róluk?

Mennyire terhelik a ló hátát?


Olyanok válaszát várom, akik megalapozottan alkotják a véleményüket, nem látatlanul köpködnek vagy istenítik.



2015. ápr. 19. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Barefoot nyergem van, Lexington. [link]


Én nagyon szeretem, most lesz egy éve, hogy megvan. Nagyon kényelmes, biztos ülést ad. Én hobbira és terepre használom napi szinten. A ló hátát nem terheli, tényleg nem töri fel a mart, sem máshol sem. Ennek a típusnak ami nekem van, egyetlen kis hátrányát tudok említeni, hogy nagyon kell rá vigyázni. Vékonyabb és puhább bőrből készült, mint a hagyományos bőr nyergek, így könnyebben sérül pl. ha beleakad valami könnyebb felsérteni. Más hátrányt nem tudok róla mondani. Az általad említett két típust használati szinten nem ismerem, csak kipróbáltam bennük az ülést nyeregpróbán. Nekem azok nem voltak kényelmesek, a Cheyenne-nek nincs térdtámasza, ami számomra nagyon kényelmetlen volt, a másiknak volt, de az sem volt nekem kényelmes, így maradtam annál a típusnál amit végül megvettem, annál már első alkalommal biztos, kényelmes ülést éreztem. Én havonta leápolom nyeregápolóval. Összességében én csak ajánlani tudom a Barefoot nyerget, nem bántam meg, hogy megvettem, tényleg nagyon kényelmes a lónak, a tartósságát majd meglátjuk, mert még csak egy éve van meg.

2015. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!