Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Igaz, hogy az unikornis meg...

Igaz, hogy az unikornis meg az egyszarvú között nincs különbség?

Figyelt kérdés
Szobatársam azt állítja, hogy az unikornisnak van szárnya, de szerintem meg nincs különbség a kettő között.

2015. ápr. 26. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
50%
Eme kérdésre csak egy választ tudok adni ismereteim alapján. Az unikornisnak nincsenek szárnyai, legyen ez bármilyen fájdalmas a kedves szobatársadnak.
2015. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
az uni azt jelenti, hogy egy, a korn meg azt, hogy szarv, szóval magyarra lefordítva az unikornis az egyszarvú..
2015. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Pegazus a szárnyas ló, unikornis pedig az egyszarvú. Olyant találtam még, hogy unizus (kettő együtt), de ez nem tudom, mennyire valós, most olvastam először ezt az elnevezést, nekem kicsit erőltetett, de lehet ez is "él"
2015. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem, az unizus egyáltalán nem valós. Egy lónak vagy szarva van, vagy szárnya, mindkettő egyszerre nem lehet.
2015. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha már itt tartunk, akkor egy lónak se szarva, se szárnya nem lehet, így akkor se a pegazus, se az unikornis nem valós, de mindegy, örülök, hogy csak ezért le lettem pontozva :)

Teszem hozzá, ha a pegazus, mint szárnyas ló, ha az unikornis, mint egyszarvú létezhet mitológiai lényként, akkor a szárnyas egyszarvú mért ne pattanhatott volna ki valakinek a fejéből? Épp annyira lehet valóságos, mint az unikornis és a pegazus, én csak a neve miatt kételkedek... de gugli a barátod...

[link]

2015. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De igenis van, csak egyszerre a kettő nem. Egy ló vagy szárnyas, vagy szarvas, vagy táltos (beszélni tud), de ezek mind olyan ritkák, hogy nehéz őket összehozni egy tenyészetben, úgyhogy egyszerre mind az nem. De van ilyen, hogyne lenne, én láttam a tévében, úgyhogy van. Tessék, itt is van példul egy táltos, aki autót reklámoz:


https://www.youtube.com/watch?v=gCsMYduSwWA


És ez olyan régi felvétel, hogy akkor még nem volt kompjuter sem, úgyhogy biztos, hogy nem gagyi trükkfelvétel.

2015. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Az unikornis azaz Unicorn az angolul az egyszarvú csak magyarosítva van. Tehát ugyanaz
2015. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ez a reklám se igazi. Mindenki tudja, hogy nincsenek se pegazusok se unicornisok se táltosok se unizusok. Ezek csak az ember fantáiájából erednek
2015. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!