Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan Lovas tábor ahol...

Van olyan Lovas tábor ahol ott alszol és egy lovat megkapsz arra az időre amíg ott vagy?

Figyelt kérdés
(Ha van ilyen akkor tudnátok linket küldeni ? )

2015. jún. 7. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :)
2015. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy van, mivel egy lovastáborban több a gyerek, mint a ló, ezért még ha végig adott lovon is lovagolsz azon más is fog ülni a tábor során, tehát nem tudják csak neked kiutalni!
2015. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ottalvós lovastáborból elég sok van, de mivel én eddig csak napközisben voltam nem tudom, hogy működnek pontosan ott a dolgok. Szerintem keresgélj az interneten, hogy milyen táborok vannak, és ha megtetszik valamelyik akkor hívd fel őket vagy írj nekik és kérdezd meg, hogy ott hogy mennek ezek a dolgok és milyen lehetőségek vannak.
2015. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyáron szoktam menni ottalvós táborba, de ott csak 2-3 lovagolható paci van
2015. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hozzám bármikor átjöhetsz táborozni és meg is lovagolhatsz.

#kappa

2015. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Levendula15 válasza:

[link]

Ennek utána néztem,és azt írják, hogy 20 fős a csoport és 25 lovagolható lovuk van. Remélem segítettem. :)

2015. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!