Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Normal vastagsagu a vadlim,...

Normal vastagsagu a vadlim, de nem megy ram egy lovaglocsizma sem. Van valami trukk, ami kell a felhuzasahoz?

Figyelt kérdés
A vadlim a legvastagabb reszenel 34-35 centimeter,viszont a labfejem magas,a labam pedig csak 37-es. Mivel nem lovagolni akarok a csizmaban,hanem hetkoznapra,esos isore,ezert hasznaltcipo-boltban kerestem,ott pedig siman kivalasztottam egy 37-es darabot,de nem ment ram,es aztan a 38-as se. Mi a trukkje? Vagy csak lapos labfejre jok ezek?
2015. jún. 15. 13:06
 1/7 anonim válasza:
A magas rüszt egy átok, kislányomnak is magas a rüsztje mint az apjának , már most nehéz a cipő vásárlás. Apjának is állandó probléma.
2015. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,ket nyari szezon idejeig nem volt sarum sem,mert nem csak magas,de szeles is es egyik hiperszupermenodivatos saru sem volt jo a labamra. Most vegre talaltam egy olyat,aminek szabalyozhato az elso pantja,igy vegre van szandalom. Sportcipon meg balerinan kivul mindennel megszenvedek.
2015. jún. 15. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Gumi lovaglócsizmából is van zipp-záros szárú, lovasboltban találsz. [link]
2015. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ja, pont ezért ment ki a csizma a divatból. Nem csak a lábfejre kell jónak lennie, hanem a torok meg a vádlimérete is jó kell legyen. Ez nagyon ritka együttállás, még közeli rokonok között is ritka.

Ezért aztán csizmát csináltatni szoktak, méretre. Azok a nagyon szegény emberek meg, akik uraságtól levetett csizmákat hordtak, bizony addig próbáltak nagyobbakat és nagyobbakat, amíg nem találtak olyat, amit fel is tudtak húzni, majd pedig kikísérletezték, hogy hova és mennyi kapcarongyot kell tekerniük a lábukra ahhoz, hogy ne lötyögjön a csizmában, mint a bíró seggében a lófasz. De ez utóbbi nem volt éppen tökéletes megoldás.

2015. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sima gumicsizma nem jó? Szélesebbek szoktak lenni( nekem pl. pont az a bajom , hogy lötyögnek rajtam) és elég sokfajtát lehet kapni.
2015. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azert nem akarok sima gumicsizmat,mert alapbol rondanak talalom,csak hat nem mindig a szepseg a lenyeg,inkabb huzok ilyet,ha esik az eso,mint hogy szetazott cipoben,vizes zoknival jarkaljak egesz nap,csak a lovaglocsizma meg mindig kicsit igenyesebben nez ki ezeknel a fenyes,muanyag gumicsizmaknal.
2015. jún. 16. 13:31
 7/7 anonim válasza:
Tényleg jobban néznek ki, és tulajdonképpen most te oldottad meg az én problémámat. :) Nekem eddig eszembe sem jutott, hogy lovaglócsizmát nézzek gumicsizma helyett. köszi :)
2015. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!