Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gödöllői Hilltop Lovardáról...

Gödöllői Hilltop Lovardáról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Van egy lovam, akit szeretnék másik lovardában tartani. Olvastam a Hilltop honlapját és ez alapján elég jól felszerelt, profi lovardának tűnik. Aki ismeri a helyet vagy ott lovagol, mondana véleményt? Az edzések kifejezetten nem érdekelnek, úgysem vennék rajtuk részt. Ami engem érdekel:

-pályák állapota, felszereltsége

-társaság(!) Nem szeretnék megint olyan lovardába kerülni, ahol nagyon ellenségee, kirekesztő a csapat.

-lovak elhelyezése (Tudniillik elég problémás a lovam, nem jön ki túlságosan más lóval, ennek ellenére igényli a társakat, szóval csak ménesben érzi magát jól.)

-felügyelet (ha esetleg -ne adj' Isten- hirtelen valami történne a lovammal, hamar észrevennék-e...stb.)

-patkolókovács, állatorvos áll-e rendelkezésre vagy nekem kell intézkednem...

-edzői segítségre lehet-e számítani /nyilván nem ingyen gondoltam/


Szóval, ezen szempontok alapján lenne szükségem véleményekre.

Illetve, ha tudtok a környéken (Őrbottyán, Veresegyház, Vác és környéke, esetleg Gödöllő) jó lovardát (a lovamnál kizárólag ridegtartás jöhet szóba!), akkor azokat is írjátok le. Köszi!



2015. jún. 28. 12:58
 1/2 anonim válasza:
Állandóan más bérli a lovardát.. most éppen Mészáros Nikolett. Ő viszont odafigyel a dolgokra úgy tudom.
2015. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én anno oda jártam lovagolni. A társaságra ne számíts. Velem rohadtul ellenségesek voltak, hiába próbáltam barátkozni.
2015. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!