Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajtájú lovak ezek? FONTOS

Milyen fajtájú lovak ezek? FONTOS

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném megtudni ezeknek a lovaknak a fajtáját:

[link]


Nem kell az összeset, hanem csak a következő nevűket:

Cambino

Donna

Dreamer

Elise

Naomi

Sunflower


Aki azt írja hogy miért nem kérdezem meg az edzőmtől annak: Nem Magyarországon élek, mint ahogy azt a lovarda honlapján is lehet látni hogy német nyelvű...És gondolom érthető hogy jobban szeretnem magyarul megtudni a fajtájukat, és nem ott a német szöveggel szerencsétlenkedni hogy mondjuk megértsem azt hogy "angol telivér"

(Ha rákattintotok a képre akkor kiírja a kép alatt hogy hogy hívják a lovat)



2015. júl. 6. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Welhs pony de a linkbol is latni ahoz nem kell nyelvtudás
2015. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

-___-

A lovardát hívják WELSH GESTÜT-nek.

Szerinted mindegyik ló egy welsh póni? xDD

2015. júl. 6. 21:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kiröhögtelek, lehet igazad van :sss...
2015. júl. 6. 21:06
 4/10 A kérdező kommentje:
De szerintem nem...Annyira elképzelhetetlennek tartom.. Mindegyik ló (nem mindegyik) máshogy néz ki...Van aki karcsúbb alkatú míg némelyik fjord póninak néz ki
2015. júl. 6. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Naomi szerintem haflingi

Sunflower ez alapján a kép alapján bármi lehet

A képeket elnézve van egy két fjord, de a többit nem igazán lehet meghatározni, ott is lehetnek félvér lovak/pónik.

2015. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2015. júl. 6. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Van amelyiknél még a magasság sem látszik tisztán, stb., sajnos ennyiből nem lehet megmondani, ezért csak jobb lenne írni nekik, mert biztosat ennyi alapján nem lehet mondani.

Én se mondanám, hogy mind welsh, bár az is tény, hogy egymás mellé rakva pl egy Welsh A-t és egy D-t meg nem mondanánk, hogy mindkettő welsh.

2015. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lovarda neve magyarul: Welsh-ménes, úgyhogy a "mi póniaink' menüpont alatt szvsz welsh-pónik vannak.
2015. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mit jelent -___- De muszály rögtön azt irni hogy minden ló egy welsh póni, anélkül hogy meg sem nézted a linket? Németül én is tudok, ezáltal linket fordítani is, de nem azt kértem hogy legyél szótár és fordíts nekem....

Az utolsó előttinek köszönöm :))

2015. júl. 7. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Georgina te vagy a képeket nem nézted meg vagy nem ismersz fel pár alapvető lófajtát.
2015. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!