Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vasderes és sárga lónak...

Vasderes és sárga lónak milyen színösszeállítást?

Figyelt kérdés

Két ló közül választok az ősszel. Az egyik egy vasderes a másik pedig egy sárga ló. Milyen színösszeállítást javasoltok a következő dolgokból:

- ínvédő

- kötőfék

- nyeregalátét

- lótakaró



2015. júl. 7. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sárga lónak: ami nem csicsás es slsgans az sztem a sotétkék(országos, Európai bajnoksagokon pl 6 sárga lóból 4 én sötétkék szett van.) jo meg nekik a bordó ( nem piros). Sotet zold is jo Elvileg. Na meg a fekete 😍 .


Deres lónak bármi lehet. Talán én ezeket a rikító színeket nem raknám ra mint pl citromsárga, pirosbol us van csunya piros, Vilagos zold sem jo.

Ha deres lovam lenne biztos h feketét v sotet kéket raknék ra.

2015. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a sárga "lovamra" lila szettet rendeltem, nagyon szép szerintem, nem is ilyen "divatlovaspi*avagyok" színű, de azért nem is minden 2. embernek ilyen van szín :)
2015. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!