Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi lesz vajon a műtét ára...

Mennyi lesz vajon a műtét ára ha elpusztult a ló?

Figyelt kérdés
Szeretett lovacskánknak bélcsavarodása lett. Azonnal vittük kórházba,de csak Ausztriába fogadták. (Éjjel 1óra volt). A dokinő megvizsgálta,majd mondta,h valószínűleg sijeres lesz a műtét,de az ára 3000Euro. Majd elájultam az ár hallatán,de nem hagygattam a pacit veszni. Mi eljöttünk,mondták,h majd hívnak. Hívtak is sajnos a rossz hírrel,h már majdnem végeztek a műtéttel,mikor szétrepedtek a belei,így őt már fel sem ébresztették. Nagyon megviselt bennünket. Másnap hívtuk őket,h mi a teendőnk,azt mondták,h semmi,ők intéznek mindent,majd küldik a számlát. Volt valaki hasonló helyzetben? Vajon mennyit kell fizetni?

2015. júl. 9. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát miután a műtét nem járt sikerrel, és azok után "Majd küldjük a számlát" mondatot hallani...

Valahogy az hangozna jobban a kórház részéről ha ebben az esetben elmaradna a 3000 Euro.

2015. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég gáz lenne, ha odaszámolnák a majd 1 misit egy sikertelen műtétért. Kötöttetek a lóra biztosítást? Mert ilyen helyzetben fizetnek.
2015. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kötöttünk. Most majd ha lesz másik lovunk,okosabbak leszünk. Nyilván van díjja a retem rlszállításának,meg lényegében ők elvégezték a műtétet....
2015. júl. 10. 10:42
 4/5 A kérdező kommentje:
* tetem elszállításának
2015. júl. 10. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom a lovad :(

Igen, ki kell fizetni a műtétet, lehet, nem az egészet, de attól, hogy sajnos nem volt sikeres, ők még megtettek mindent, munkaerő, anyagköltség, stb, nem úgy megy, ha sikertelen a műtét, akkor ingyen van.

Nekünk Üllőn volt jópár éve egy hasonló műtét, ott amikor felnyitották, akkor látták, hogy mi a helyzet, műtét közben mondták, hogy eldönthetjük, hogy megmentik, de sosem lesz egész ló belőle, mert nagyon hosszú bélszakasz halt el, illetve akkor lesz 2x összeg a műtét, vagy elaltatják (nem fejezik be a műtétet), és akkor csak x összeg. Ingyen semmi nincs...

2015. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!