Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vegyem rá anyumat,...

Hogyan vegyem rá anyumat, hogy járhassak lovagolni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez elsősorban azt kellene tudni, miért nem akarja engedni. Anyagilag nem engedhetitek meg vagy félt tőle?
2015. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nem mehetek,mert mindig nem lenbe ki elvigyen
2015. júl. 15. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérj pénzt a szüleidtől, vagy a zsebpénzedből menj el busszal, vagy taxival.
2015. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki és azt mondta még átgondolja
2015. júl. 16. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy mennyire szeretné járni. Mondd hogy akár busszal is kimész (tényleg menj ki ne csak mondd). Havkivel pl barátnővel járnál akkor mehetsz vele is (buszon v. kocsiban). Kezdetben elég heti 1-2 is és akkor hátha ki tud vinni.
2015. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megprobálom,remélem engedi majd
2015. júl. 16. 12:56
 7/8 anonim válasza:
Én 2 évig könyörögtem, hogy járhassak, elsőnek anyagilag nem engedhettük meg, utána pedig azért mert tanulnom kellett( pedig mindig tudtam mindent)...most vézre elkezdhettem, másfél hónapja járok, egy olyan lovon lovagolok akit nehéz kezelni, de nekem megy, és nyári szünet végén valószínűleg meglesz az első terepem :) szóval ne add fel, próbálj ki minden lehetőséget :) én lemondtam a fuvolázásról és a kézizésről, de nagyon-nagyon megérte!Sok sikert, remélem sikerül majd!! ;)
2015. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,mindent megprobálok és lemondpk majd a kézilabda edzésekröl is ha kell.
2015. júl. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!