Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a lovakat már...

Nagyon szeretem a lovakat már 2 éve könyörgök hogy járhassak lovagolni de valahogy nem tudom meggyőzni a szüleimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok imádom a lovakat de a szüleim nem akarják megengedni h lovagoljak

Nem rég megkérdeztem megint nem mondták hogy nem de azt se hogy igen.

Mit tegyek?

Köszi!


2010. dec. 20. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ok, amiért nem engedik?

Nincsen rá anyagi keret, esetleg féltik a testi épségedet?


Ha az anyagiak miatt, az ellen nem nagyon tudsz mit tenni, nem épp a legolcsóbb sportról van szó.

Ha a féltés az ok, akkor az már kicsit könnyebb.

Keressetek fel a szüleiddel együtt egy lehetséges lovardát, ahol az oktató részletesen elmond mindent, és kicsit talán meg is fogja nyugtatni a szüleid.

2010. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi okból? Ha pénzhiány, az orvosolható, a legtöbb lovardában, ha szorgalmasan besegítesz, akkor engednek lovagolni. Ha féltenek, az már húzósabb téma, ezesetben pl egy edzőhöz kéne elcsalni őket, aki elmagyarázza korrektül a dolgokat, beleértve a kockázatokat is.
2010. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

elsősorban engem féltenek meg félnek a lovaktól

:(

2010. dec. 20. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Te Nagydia vagy igaz? :-D Ha nem akkor bocs!
2010. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem XD
2010. dec. 21. 10:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim is ilyenek, bár nekem végül megengedték.

Mond nekik,hogy minden sport jár kockázatokkal, köztük ez is. De viszont nagyon szép, szívhez szóló sport.

Csináljátok azt, hogy keressetek egy szimpatikus lovardát és vannak ilyen 8-10 alkalmas bérletek esetleg vehetnétek egy olyat. Lelovagolod, ekkor még természetesen futószáron lennél (meg még egy jó ideig) és ott amúgyse nagyon történhet bajod. Aztán utánna meglátjátok hogy tetszett stb.

Amúgy merre felé laksz?

2010. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeghalmon
2010. dec. 21. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mond neki, hogy legalább csak nézzetek el egy lovardába, hogy csak lóközelben lehess így ha látja hogy hogy mennek ott a dolgok akkor lehet megengedi.
2010. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésként menjetek el egy lovardába, csak úgy nézelődni.Simogatni a lovakat.Pár ilyen alkalom után talán megengedik.

Vagy nézzetek meg egy lovaglóórát. Így a Szüleid belátják: Nincs mitől félteniük.

2010. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: utolsó előtti vagyok énis ugyanezt irtam-.-
2010. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!