Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet szerezni ingyen lovat?

Hol lehet szerezni ingyen lovat?

Figyelt kérdés
Aki tud ilyen lehetőséget, irjon, fontos lenne :)

2015. júl. 25. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
sehol. ha pedig nincs pénzed lovat venni, eltartani végképp nem lesz, az orvosi költségekről ne is beszéljünk.. :)
2015. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem komoly kérdés?
2015. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez jó vicc. :D
2015. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én màr làttam egyszer hogy àllatmenhelyen ló volt, ingyen elvihető. De persze csak olyan embernek adtàk, aki tudta biztosítani a megfelelő körülményeket.
2015. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon szigorú feltételekkel és ellenőrzésekkel. Meg a ló nem fogható munkára.
2015. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ooo, köszönöm :) Nekem már van egy pacim, bértartásban. Csak otthon fogom majd tartani, 5 hektáros kertünk van, lesz majd beálló és kisebb pálya és ugye a terepek is nagyon jók :) Állatorvos, körmölést tudok fizetni. Nekem már 5 éve van pacim, úgy hogy van azért már tapsztalatom a lótartással. Kajájuk is mindig lenne, jó minőségü széna, néha lucerna, zab, táp :) Érdekelt, hátha van lehetőség örökbe fogadni valahol egy lovat, ingyen. De nincs ilyen lehetőség, akkor veszek egy pónit társnak :)
2015. júl. 26. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Ingyen sehol. A vágóhíd 80.000-et ad érte, ez alá ne kínálj be, mert csak kiröhögteted magad.
2015. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam a Bottyán Equus lómenhelynél, onnan lehet hozni ingyen lovat szerencsére. Már kinéztem egy lovat onnan, elvileg odaadják, szerintük megfelelő körülményeket tudnék neki biztositani :) ;) Dolgoztatni nem lehet, de nem is baj, mert úgyis csak társnak kell, lovagolni meg a fiatal lovamon szoktam :) Nagyon örülök, pár nap múlva hozzuk is a pacit *-*
2015. júl. 27. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Legyen benne sok örömöd, szeressétek egymást.
2015. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!