Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapest környékén illetve...

Érsek Ákos kérdése:

Budapest környékén illetve Újpesthez közel legjobb lovarda?

Figyelt kérdés
Elnézést kérnék, hogy megint lovardát keresnék, de most nagyon szeretnék segítséget kérni. Van egy 24 éves bátyám, szeretne megtanulni lovagolni. Tudtok olyan lovardákat ajánlani Budapest illetve Újpesthez közel, ahol jól bánnak a lovakkal, családias hangulatú, jó illetve kedves a társaság? Pest megye igazság szerint közeli lenne, nem igazán szeretnénk sokat utazni. Tudom nagyon sok lovardákról érdeklődtem illetve írogattam, elnézést kérek, de most nagyon szeretnék segíteni a bátyámnak, hogy ő is megtanuljon lovagolni. Még addig egyenlőre nem tudnék elmenni lovagolni. Nagyon szépen köszönöm, és még egyszer elnézést kérek!

2015. júl. 27. 18:32
 1/8 Csalika00 válasza:

Szia!


Bocs hogy nem tudok közelebb de Dunakeszin ismerek 1- et gödön meg 2-t



irj privátban ha érdekel! :D

2015. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Göd, Szálender tanya [link]

Vonattal és volán busszal is megközelíthető ;)

2015. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy segítetek! :) Természetesen még írhatok nyugodtan lovarda ajánlást. Nem tudom pontosan Újpesten működik a Bercsényi Lovasklub? Hallottam róla.
2015. júl. 27. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Göd, Marshal star lovasiskola vonattal könnyen megközelíthető én is azzal járok ki.
2015. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy tudtok segíteni. :) A Népszigetit nagyon szerettem volna megnézni, de valamiért nem engedték. Sajnos a Göd messze lenne. Nem tudom nem tudtok valahol esetleg Budapest környékén? Még egyszer köszönöm, hogy tudtatok segíteni! :)
2015. aug. 16. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint kik nem engedték??
2015. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A tulajdonos. Mikor először beszéltem vele, rendes volt. Aztán volt, hogy valami ok miatt nem tudtam elmenni, mondta, hogy semmi baj. Megkértem tőle, hogy szeretném megnézni, hogy milyen, ő úgy mondta, hogy ne. Mintha el akart tiltani, hogy megnézném illetve fölösleges lenne nekem. Úgy válaszolt, hogy elköltöztek. Nekem pont közel lett volna nekem.
2015. aug. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!