Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények, tapasztalatok róla?

Vélemények, tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés

Ifi versenyzőnek keresnénk lovat. Szerintetek?

[link]



2015. aug. 6. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletesen megfelel kezdő és haladó lovasnak is.Minden fontos információ fel van tüntetve róla.Képek,videók vannak..

Jól ugrik,edzésben van :-)

Szerintem tökéletes versenyzésre!

2015. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a ló jónak tűnik, de az eladóval vigyázz mert ez amolyan kupec féle
2015. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a képek elég ígéretesek , jól is ugrik ,stílusa is jó. Kérdés miért adnak el egy ilyen jó lovat. Azért ha megnézésre kerül a sor nem árt odafigyelni h ugyanez a ló legyen az ,nehogy egy másikat hozzanak elő, van ahol ez bevett szokás.Ha megnézed ez az eladó még hirdet pár lovat,azok koránt sem ilyen jók viszont az áruk magas, tényleg kupecgyanús,ami jelentheti azt h tényleg jó ez a ló és nem átverés de az ellenkezője is kisülhet.
2015. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kicsit öreg ló nekem is hasonló tudású volt de sánt volt ha ezt a lovat szeretné akkor legyen egy hetes próba iő ahol megvizsgáltatja orvossal
2015. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!