Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Táplálékkiegészítés izomzat...

Táplálékkiegészítés izomzat fejlesztéséhez: ki használt már ilyet, és mik voltak az eredmények?

Figyelt kérdés

Izomfejlesztő futószáras munkába fogok kezdeni a lovammal, főleg a hátát akarom megerősíteni. Rengeteg megoldás van a neten:


-rizsmagolaj, Gamma-Oryzanol tartalommal

-aminosavas készítmények: vitaminok (A, D3, E, B6, B12, B2, mangán, réz, stb.)

-csak E vitamint, L-Lysint és szelént tartalmazó készítmény

-mikroalga por, ami állítólag minden aminósavat tartalmaz, plusz ásványi anyagok, telítetlen zsírsavak - ez nem minősül doppingnak, de én nem is versenyzek

-színtiszta kreatin-monohidrát


És még egyéb változatok is. Olyan válaszokat várok, ahol valakinek a megfelelő táp és munka ellenére genetikai okokból satnya volt a lova (nem megfelelő tápanyagfelvétel), és a kapható 50 féle varázsszer közül valamelyik bevált.


2015. aug. 24. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémet éheztették csikóként, és nem fejlődött ki rendesen. Ő kevés lucernát kap, mellé aminosavas készítményt és olajjal kever tojáshéjat jelenleg, magához képest teljesen jól néz ki.

Egy rövid ideig kapott Omolene 500-at, kb. két csomaggal, az jó volt fizikumra, de nagyon behülyült tőle, később Megabase-t kapott, azt kúra-szerűen néha még mindig kap, kb három havonta egy hónapig. Olyankor más vitamint, tojáshéjat nem kap.

2015. aug. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lovamat szintén éheztették kb 2-5 éves koráig így rettentő sovány volt, és semmi izom nem volt rajta. Rengeteg tápot, kiegészítőt beletömtünk mire felhízott, viszont a fara rettentő csapott és alul izmolt maradt a sok munka és kaja ellenére is. Több fajta izomtömeg növelőt is kipróbáltunk, kezdve a creatinnal, de az nem használt. Aztán az equiminses fehér folyadék vált be a leginkább, keress rá most fejből nem tudom a nevét olyan 30 körül van 1 liter :)
2015. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


2-es, erre gondolsz?

[link]


Ez rizsmagolaj + kreatin + citromsav.

2015. aug. 25. 22:55
 4/4 kiss.a ***** válasza:
A Pavo-ét (Muscle Build) használtam két lónál, egyik lónál látványos volt, a másiknál nem. Összességében elégedett voltam.
2015. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!