Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha 1 shire és 1 shetlandi...

Ha 1 shire és 1 shetlandi póni együtt lakik lesz belőle verekedés?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne?
2015. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
például etetésnél, vagy lovaglásnál, ilyeneknél.
2015. szept. 5. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor nem bunyóznak ha egyik se szól be a másiknak vagy nem szivatják egymást :). viccet félretéve én úgy olvastam hogy ezek a pónifajták eléggé szelídek ezért is lovagolnak rajtuk kisgyerekek. maximum akkor verekednének (akkor is nagyon ritkán) ha mind a kettő mén lenne és a közelbe lenne egy szexi kanca.
2015. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szexi kanca köszi a választ!
2015. szept. 5. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyenmind a kettő herélt és nincs gond. Szerintem a shire lenne a dominánsabb.
2015. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van akkora méretkülönbség, hogy ne legyen komoly vita belőle, hogy ki a főnök. Játék, kekeckedés lehet, de a shire elég nyugis fajta, nem hiszem, hogy komolyan fel tudná húzni egy törpe. A shetik többnyire nyugisak, de van néhány, amit elővesz a csivava-effektus, és kimegy a fejéből, hogy mekkorka. De ha aggódsz, tedd őket szomszédos, külön karámba, vezetőszáron engedd őket haverkodni.. Nem hinném, hogy gond lenne. Azért a nemekre figyelj: ha mének, és tavasz van, a shire lecsaphatja a kicsit, ha az egyik kanca, a másik mén vagy tökösebb herélt, megpróbál ráugrani... Ami mondjuk egy sheti kancának dettó a végét jelentené.
2015. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!