Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve van párom! 1,5 éve...

2 éve van párom! 1,5 éve együtt lakunk. Mostanában mindig veszekszünké s ennek verekedés a vége. Rajta karmolások rajtam pedig kék zöld foltok vannak meg azért pár perc fülcsengés is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondja,hogy én foglalkozzak magammal! ő pedig magával! meg azt is,hogy rá akaszkodok! de ezt nem tudom megtenni,mert mindig elküld..... :( azt hittem,hogy azért is van az embernek párja,hogy foglalkozzanak egymással is! szeretnék tanácsokat
2009. aug. 30. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
menekülj.
2009. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miért vagy még vele???

2009. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatni megtaláltátok egymásban életetek párját. Te karmolászod ő meg üt. Gratulálok, igazi életművészet.

Addig váljatok külön, amíg még lehet.

2009. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Verekedtek és veszekedtek folyton két év után. Ha együtt maradtok idősebb korotokra nem lesz egy ép csontotok, idegbetegek lesztek feltéve ha túlélitek.

Két ilyen erős személyiség csak ideig-óráig lehet meg együtt.

Keress egy hoggadtam személyiséget, aki éged is tud kicsit csillapítani.

2009. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Higgadtabb, téged.......bocsika :)

Előző

2009. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most a következő van! egy szobában vagyunk,de én gép előtt ő pedig relytvényt fejt! azt mondta,hogy ne is szóljak hozzá! nem akar velem még beszélgetni sem! amikor úgy volt,hogy külön megyünk,akkor az soha nem jött össze,mert sírás....és hogy szeret én is...tegnap is azt mondta,hogy ne sírjak.ő velem marad,szeret! stb.

akkor most mi van?

(december óta a szüleimnél lakunk és már ők sem bírják ezt)

arra vágyom,hogy valaki foglalkozzon velem! ne csak a tv legyen neki!

2009. aug. 30. 11:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt fel bírod agyilag fogni hogy ennek semmi értelme? nem veszed észre hogy nem szeret? annyira vak vagy, hogy még egy ilyen egyértelmű helyzetben is elvárnád tőle, hogy úgy viselkedjen mint egy normális kapcsolatban.

Ha neked a pofonok nem nyitják fel a szemedet, akkor már áshatsz is magadnak egy halógödröt.....

2009. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit gondolkozz már! Szerinted ez így jó?!


Hagyd ott amilyen gyorsan csak tudod! Légy kicsit határozott, magaddal szemben is és menekülj!

2009. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ennyire érdekelték a kérdezőt a válaszok, gondolom olyasmikre várt, hogy adj neki mégegy esélyt próbáld meg így meg úgy mert biztos nagyon szeret csak nem tudja kimutatni.

Visszament a kis világába és a szar kapcsolatába, mert neki így jó :)

2009. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele mert ütni verni fog hidd el!
2009. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!