Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány kiló 1 shire ló?

Hány kiló 1 shire ló?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 13:00
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és hány kg-os lovast tud 4-5 órán át magán vin?
2015. szept. 5. 13:02
 2/8 A kérdező kommentje:
ni
2015. szept. 5. 13:02
 3/8 A kérdező kommentje:

aki szakértő?? am köszi de látt



am már lovat

2015. szept. 5. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy láttál lovat, de írni, azt nem tudsz. Mindegy. Egy shire nagyjából 1 tonna körül van, és nyilván könnyebben elvisz a hátán egy 100 kilós embert, mint egy póni. Mi ez a shire mánia mostanában amúgy?
2015. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kevés van a shire lovakból és ezért keresik sokan őket. bár a lovasok.hun 5 db van a lipicaiból meg 30
2015. szept. 6. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont a lipicai univerzàlisabbb fajta, mint egy nagyon nagy tömegű hidegvérű, nyilván keresettebb.
2015. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 metaxxa ***** válasza:
Anno valamikor régen (még internet nem nagyon volt elterjedve), voltak búvár és kolibri-zsebkönyvek. Én is lelkesem bújtam őket. A Shire az nekem is megmaradt. 800-1000 kg közötti a tömege. A marmagassága is 2 méter feletti (és még utána jön a nyaka feje), viszonylag lomha jószág. Nagyon széles a háta, lovaglásra gyakorlatilag nem alkalmas. Inkább teherhordásra jó. Szóval biztos jobban elbír egy 100+ kg-os embert, de megülni nem könnyű.
2015. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy 4-5 órán át majdhogynem spárgában feszíteni egy 1 tonnás nehéztüzéren, akkor hajrá. :D

Kedvenc lovaim, legszebbek.

2015. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!