Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyereg renoválás/ujjítás?

Nyereg renoválás/ujjítás?

Figyelt kérdés
Kb. 1-1,5 évvel ezelőtt egy ismősöm külföli lomtalanításról hozott nekem egy nyerget. Nem igazán értett hozzá na meg ingyen is volt csak jót akart így el hozta, a nyereg nincs túl szép állapotban. Jó ideje halogatom hogy rendbe szedetem, mert egyébként márkás,sorszámozott, csak eléggé el volt hanyagolva. Az ülőfelületet egyértelműen cserélni kell mert több helyen szakadt. ill van más apró hiba is. Most el kezdtem keresgetni nyereg javítót holnap pedig telefonálgatni is el kezdek. De lenne még valami. észre vettem pucolás közben hogy a festés málik fel róla,hol jobban hol kevésbé. El kezdtem súrolni és hát elő bukkant eredeti színe (barnás konyakkos) , egyébként feketére volt festve...Az lenne a kérdésem , hogy van-e valami szer erre ami le oldja úgy hogy a bőr nem sérül? Vagy marad a nyeregszappanos szivacs és súrolás? ( eddig így próbáltam és hát sikerül de nehezen) Illetve volt már aki cseréltetett ülőfelületet? Vagy tömetett már újra a nyerget? Vagy bármi féle javítás...Árban mire lehet számítani kb. ? Gondolom embere válogatja , és tudom hogy nem 5000forint lesz, de kíváncsi lennék.

2015. okt. 4. 17:57
 1/4 anonim válasza:
* újítás ( ne haragudj )
2015. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást :)
2015. okt. 4. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyergesmester megcsinálja, olcsó nem lesz 20-30 ezer alatt nem biztos, hogy megúszod. Igazából a vázon van a lényeg,ha az törött, akkor kuka az egész.
2015. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
(A váza nem törött )
2015. okt. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!