Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A saját szobám új színben?

A saját szobám új színben?

Figyelt kérdés

Most lesz kifestve a szobám.Az ágyam zöld színű, a bútoraim pedig fenyőfából készültek ,így eredeti színűket viselik.:)

Én Dulux Hajnali áhítat színű festéket választottam.



Nézzétek meg a linkre kattintva! A 20-21.oldalon található meg jobb oldalon.Az oldalszámokat a bal és jobb alsó sarokban találjátok meg.


[link]



Szerintetek ez a szín illik a zöld ágyamhoz és a fenyő bútoraimhoz?


16/Lány



2013. aug. 2. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A zöld ágyhoz okés, de a fenyőbútorhoz szerintem nem. De amúgy sem szeretem ezt a színt, nekem ez olyan semmilyen, mint egy löszfal. A bugyirózsaszín inkább ilene egy lányszobához, de abból szerintem már kinőttél. Egyébként a fehér sem lenne olyan rossz választás, mert tudnál rá magadnak mindenféle formákat, freskókat rajzolni, csak ezt kevesen merik bevállalni, pedig a legkönnyebben javítható, ha valami sérülés éri, vagy penészes, boros lesz, vagy elrontottad a freskót.

Sokkal jobban feldobja, ha például egy kis piros vonalat húzol körbe ami valahol átmegy violinkulcsba, menő manóba (csak példának írtam) Lehet tapétát is rátenni, persze kreatívan, pl mintha egy ablak lenne a szoba közepén. De arra nagyon ügyelj, hogy semmi se legyen giccses.

2013. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!