Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaknak mindig jó edzés...

A lovaknak mindig jó edzés előtt és után egy masszázs, vagy csak ritkábban csináljam?

Figyelt kérdés
16 éves heréltnek jó lenne vagy nem?

2015. okt. 13. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ártani semmiképp sem árt :D

Amúgy a csutakolás is felér egy masszázzsal, az sem rossz a pacinak, sőt :) Megmozgatja a vérkeringést, és még jól is esik neki.

2015. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom , de az edzom szerint attol lett izomlaza mert rendesen az izmait megmasziroztam, felnxomzam a hatat, ilyesmi
2015. okt. 13. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Há nyilván nem mnidegy, mit csinálsz, és milyen szoktatás után, illetve mennyire van ez megalapozva anatómiai és átalános ismeretekkel.
2015. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A masszázsnak megvan a technikája, az embereknél is nem hiába tanítják. Ha nem úgy nyúlsz az izomhoz, szövetekhez, akkor többet árt, mint használ.

Ha annyira masszírozni akarsz,akkor ne kézzel gyúrd át a lovat, hanem használj golyós vakarót közepes erősséggel. [link]

2015. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiadós masszázs után az embereknek is izomlázuk van.

Én félnék masszírozni a lovamat, nem mindegy, hogy mit, hogyan, mivel, meddig, stb. Szerintem ugyan úgy tud fájdalmat is okozni, illetve káros is lenni, mint hasznos. Én inkább azt mondanám, hogy hagyd, ez is egy szakma.

2015. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de a csontkovacstol tudom hh kell.Amugy meg tenyleg a multkor izomlaza lett tole , lehet h ma is az volt a baj
2015. okt. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!