Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Edzés és helyes táplálkozás...

Edzés és helyes táplálkozás mellett mi mulasztja el a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
Sajnos még akkor is szenvedtem vele,mikor keményen sportoltam és sovány voltam,talán az örökletesség miatt is. Drága kezelésekre és krémekre nincs pénzem,de nem is hiszem,hogy csak azok mulasztják el. Nektek milyen krém/étrend-kiegészítő/étel/kezelés vált be?

2013. máj. 9. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm paprika krémet használ,paprika kivonatút neki bevált nagyon.

Amit ő vesz csak 1000 ft rossmannba,de van masszásolajban is paprika kivonatú az is jó rá.

2013. máj. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg víz:) Hideg-meleg váltózuhany is jó, ráadásul feszesíti a bőrt. Van direkt narancsbőrre való masszázs, de szerintem ha magadnak nyomkodod és szizálkesztyűvel jól átdörzsölöd esténként, megfelel.

Nekem ezekkel (+mozgás, egészséges kaja) jócskán eltűnt. Nem teljesen, de nem is szembetűnő.

2013. máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia !


Állítólag a koffein jó rá keress ilyen szappant, tusfürdőt krémet a neten ezek elég drágák én inkább otthon jó minőségű kávéból készítettem tusfürdőbe keverve kissé erős a kávé illat de később elillan.

2013. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem csak a szálkásítás segített. Diéta,diéta és diéta. Semmi cukor és finomított liszt.Kávét azt iszom. Lánykoromban hiába sportoltam és ittam meg napi 2-3l vizet, narancsbőrös voltam. Most sokkal kevesebbet iszom, és mégsincs semmi narancsbőröm, pedig már 30-on felül vagyok...
2013. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!