Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az baj ha az edzőm nem vizezi...

Az baj ha az edzőm nem vizezi a lovaknak az abrakát?

Figyelt kérdés
Sima porként adja oda, elvileg lehet tole baja, aggodom!
2015. okt. 17. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A daráltat nem árt áztatni, de egyrészt gondolom mindig is így adta nekik, másrészt meg az ő lovai, szóval...
2015. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, de en lovagolom oket es nem akarom hogy baja legyen....ne kioktassal hanem ha tudod mondd meg h mi baja lesz
2015. okt. 17. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Elvileg milyen baja lehet?

Csak azért kérdezem,mert évszázadokig nem volt divat az abrak áztatása.

És a ló mint faj fennmaradt.

A 80- as évek végéig még a versenypályán sem áztattuk az abrakot az érzékeny versenylovaknak és semmi bajuk nem volt.

2015. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy nem szippantja fel és a gyomrában dagad majd meg. De áztatva meg alapból dagadva megy le...


A lovak élnek és virulnak, szerintem továbbra sem kellene azzal foglalkoznod, hogy az edződ miképpen tesz kárt a saját lovaiban, amikhez neked annyi közöd van, hogy fizetsz neki azért, hogy felülhess rájuk. Történet vége.

Ha én oktatnék, baromira nem örülnék neki, ha egy tanítványom ott kotnyeleskedne a lovaim körül és a hibát keresné abban, hogy hogyan etetem őket...

2015. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha poros akkor nem ártana ha áztatva lenne. Nem azt mondó h megmurdel tőle de semmilyen poros takarmány nem túlzottan jó,én adok neki hobbitápot de az is poros, valamennyire beáztatom és úgy adom neki oda.
2015. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ingyen lovagolom oket,7 eve lovagolok, ott segitek, szoval nem fizeto vendeg vagyok...
2015. okt. 17. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szívességből engedek felülni valakit, akkor meg pláne ne örülök, ha jön, és kioktat, hogy még milyen plusz dolgokat kéne elvégeznem a saját lovm körül, mert ő úgy érzi, hogy jobban tudja.


A poros takarmány nem feltétlenül használ, de pl. egy keheség kialakulásához általában messze nem elég csak az magában, hogy a ló nem áztatva kapja a zabot.

2015. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így van!

Mikor nem volt divat a kaja áztatása,akkor sem volt minden ló kehes.

2015. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nem lesz a lovaknak semmi baja! azért szokták vizezni mert úgy a ló könnyebben eszi :)és gondolom az edződ sem tegnap óta foglalkozik lovakkal úgy hogy megnyugodhatsz biztosan ért hozzá :)
2015. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ert hozzajuk,csak a tulaj....
2015. nov. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!