Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olyan lovardát keresek budapes...

Olyan lovardát keresek budapesten, ahol segítségért cserében tudok lovagolni, vagy olyan embert akinek nincs elég ideje a lovára és lovast keres rá. Ilyen kis családias lovardákat tudtok írni?

Figyelt kérdés
7 éve lovagolok, nagyon szívesen idomítok lovakat, 3éve oktatok, igaz papírom nincs. Ennek ellenére be tudnék segíteni az oktatásban is, vagy lovakat lemozgatni, eféle dolgokra gondoltam.

2015. okt. 27. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Egxik lovarda sem fogja megkockáztatni, hogy az utcáról papírok nélkül beesve te ott "dolgozz lovaglásért."

Vagy ha mégis, akkor marad a szarlapátolás, de lovat biztos nem fogsz látni. Max az ígéretet.

Ha lovagolni szeretnél fizess.


Nem mellékest én 14 éve lovazom, kétszer annyi ideje mint te. Van rálátásom, tapasztalatom, de nekem eszembe nem jutna "oktatni" arra van szakember.

Neked honnan jött ez a sugallat ?

2015. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez a sugallat onnan jott, hogy mar paran megkockaztattak. Szemelyes tapasztalatbol tudom, hogy hiaba van valakinek papirja, az edeskeves, legtobbszor pont ezektol az emberektol latok hatalmas hibakat, viszont nagyonsok olyan embert ismerek, akik eszmeletlenjol lovagolnak es rettenetesen ertenek a dologhoz, de nincsen papirjuk. Nem egy papir fogja rolam megmondani, hogy mit tudok es mit nem, viszont tudom jol hogy ez alap dolog, ezert nem a legnagyobb lovardakat kerdeztem, hanem olyanokat, ahol ezt meg lehet valositani. Elhiszem, hogy regota lovagolsz meg minden, en csak szeretnek probalkozni, jo lenne talalnom egy ilyen helyet:) es ha ennyi ideje lovagolsz te tudod a legjobban hogy mennyire draga sport, nem mindenki teheti meg hogy heti 3-4x sajat zsebbol lovagolgasson, viszont ha az elozo het evben meg tudtam oldani a dolgokat egesz jol, probalkozom:)
2015. okt. 27. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy? :)
2015. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez az, hogy "rettenetesen" értenek a dolgokhoz -- szó szerint.

Egyébként ez nem így működik. Eleve "kis családias" lovardákban szerintem meg tudják oldani a napi munkát saját erőből, így a pénzre, amit a lovaglásért fizetnél, nagyobb szükségük van, mint a munkádra. Takarmány, patkolás, állatorvosi ellátás stb. a lónak ugyanis pénzből lesz.

2015. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok, lehet hogy nem tul altalanos hogy embereket keresnek de szerintem tudnék hasznos lenni. Olyan embereket ismerek akik magyar bajnokok voltak de nincsen oktatoi papirjuk, bennuk sokkal jobban bizok lovas teren mint mondjuk abban az emberben akinek ugyan megvan a papirja de mar a harmadik lovat santitja le a honapban. Mondtam, sajat velemeny.
2015. okt. 27. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mégegy színvonal romboló idióta. 7 éve lovagolsz de már oktatsz :D menj az akadémiába,ott a sok kókler közül csak egy leszel.
2015. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abban igazad van h nem a papír adja a tudást,de ha egy hozzáértő elmegy letenni a papírt 250 ezerért h legálisan TÖRVÉNYESEN oktathasson akkor kicsit gyökérség az h egyesek ugyanazért a pénzért ott bohóckodnak az edzői porondon azzal szemben aki rendesen tisztességesen csinálja,és nem él meg belőle ,a 18 éves (vagy még fiatalabb) óvódások meg kijelentik h ők holnaptól "oktatók" aztán csak megy lefele az oktatás színvonala.
2015. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Helyileg merre??

Olyan helyet tudok, ahol elkelne némi segítség, de nem oktatás formájában. Gereblyézés, szarlapátolás, területrendezés, talán takarmányozás.

Azt nem hiszem, hogy túl sok lovaglást kapnál cserébe. Oktatást sem hiszem, hogy rádbíznák, max. kisgyerekeket száron vezetgetni.

Ha mégis érdekel, írj privit.

2015. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!