Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövő héttől hajléktalan...

Jövő héttől hajléktalan leszek mit tegyek, hova tudok segítségért fordulni? (Budapesten)

Figyelt kérdés
szerintem egyértelmű a kérdés nincs hová fordulnom az alapvető szükségleteket hol tudom megoldani pl zuhanyzás alvás stb. vannak esetleg jobb módú szállók tapasztalat, vélemény, ötlet, javaslat? akármi csak eléggé kétségbe vagyok esve.

2013. márc. 16. 22:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, esetleg nézegesd a Máltai Szeretetszolgálat honlapját, hátha ki tudsz bogarászni belőle valamit

[link]

2013. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A Moszkva térnél van valami melegedő helyiségük, ahol adnak kaját: [link]
2013. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A metróaluljárókban van egy kiragasztott infós plakátszerűség-már ha Bp-i vagy.


Szállóra lehet menni aludni, tisztálkodni úgy tudom, nappal nem lehet ott lenni.

2013. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudsz sürgősen munkát keresni? Meki, vagy éjszakai árufeltöltő vagy valami? Aztán szobát bérelni valahol? Onnan lassan-lassan tovább lehetne lépni.

Hogy kerültél ilyen helyzetbe? HÁny éves vagy?

2013. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Én elmennék a helyedben katonának. Egyszer belinkelt itt valaki ugyanilyen témában egy oldalt erről.
2013. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 HZsóka válasza:
100%

Vannak munkásszállások, már 470 FT/nap ártól

[link]


Ha munkahelye nincs, és ez az összeg is sok, akkor a Vöröskereszt és a Máltai Szeretetszolgálat intézményeinél próbálkozhat. De jobb lenne, ha a családját keresné meg, ha lehet.

2013. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Rokonok, nagyszülők nincsenek, akik esetleg befogadnának?!...
2013. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A katonaság tényleg jó ötlet. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem nem számítasz túlkorosnak.
2013. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

van olyan csöviszállás, ami kulturált, és állandó lakhatást biztosít. ismerek 2 srácot, aki ilyen helyen lakott. kötelező volt megtakarítást nyitni, és később segített az alapítvány albit keresni.

addig menj ilyen helyre, amíg nem csúszol le végképp.

2013. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
az utolsó kommenthez: igen valami ilyen helyre gondolok énis nézegettem a szállók többségén lehet zuhanyozni de felvételihez van többségük kötve egyébként hiába mennék el dolgozni mikor nemhiszem hogy hétfőig szerzek annyi pénzt hogy tudjak hol lakni, mit enni. 18éves vagyok egyébként
2013. márc. 16. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!