Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a Pasaréti...

Mit gondoltok a Pasaréti Honvéd Lovardáról?

Figyelt kérdés
Most kezdeném 15l az ára nagyon magas (szerintem) a futószáras oktatás 25 perc 4300 Ft megéri az árát? Azt tudom hogy van 2 fedelesük tehát télen,rossz időben is lehet lovagolni. Szerintetek jó lovarda aki oda jár/járt annak tetszett?

#lovaglás #ló #futószár #Pasarét #Pasaréti Honvéd Lovarda
2015. nov. 1. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lepukkant lovarda a város közepén. füvet,karámot nem látott bokszfogságba bezárt lovakkal dolgoznak. Tényleg csak a nagy fedeles szól mellette ,de nem lónak való hely. Vannak ugyan jó oktatók,de ez irreális ár,csak megdobja h gazdag környéken van és a sok budai sznob majom kifizeti ezt is nekik. Én hagynám (jártam oda)
2015. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az edzesek jok, de ha lovat akarsz odavinni, szegenynek nem lesz kellemes elete.
2015. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Jártam oda egy darabig .

Ott kezdtem el lovagolni,elég jol oktatnak ,nagyon figyelnek a helyes tartásra ott a lovasok tenyleg nagyon szepen es elegánsan ülik meg a lovat.Viszont az edzők többsége nagyon bunkó .

Nem ajánlom...

2016. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!