Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek egy nyolc-kilenc...

Szerintetek egy nyolc-kilenc éves ló megtudna "szokni" gazdájaként ha sok időt töltenék vele?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megfog szokni,énis 8 éves lovatt vettem nálam van fél éve és teljes mértékben gazdájának tekint.
2015. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem azon múlik.

Hanem inkább azon, hogy mennyire vagy igazságos és jó vezetője.

2015. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Persze. De aki ilyet kérdez, az ne vegyen már lovat basszus...
2015. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Még egy 14-16 éves ló is meg tudna szokni, sőt, az is, amelyik már elérte a 20-at :) Okos állatok, ha rendszeresen vele vagy, gondozod, ellátod, eteted és foglalkozol vele, hamar össze fogja kapcsolni a dolgokat.
2015. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%

Ne is törődjetek vele! Ez a mai "mint a filmekben: tegnap féltem a lovaktól, holnap versenyt nyerünk, mert ez egy nagy szerelem köztünk" kérdés.

Fáj a létezése az ilyeneknek -.-

2015. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
5 ös válaszolo. Azért mert tudatlan és esetleg most elöször teheti meg hogy lova legyen még nem kéne ilyet írnod!
2015. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Itt is van a másik ovis -.-
2015. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

1 nem vagyok ovis,23 éves vagyok!

2 6 éves korom óta lovagolok,10éve versenyzem és mimdig volt saját lovam!

Csak azt nem értem ,hogy mért kell " leszolni " a kérdése miatt!? ( még ha kicsit hülye is volt a kérdés ) !!!

2015. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd, nem kell vele vitázni, szerintem a Kérdező is csak a normális válaszokra volt kíváncsi, és ennyi. :) Az, hogy van, akinek fáj a másik boldogsága, és itt kell kidühöngenie a kisebbségi komplexusát...hát szegény ember, hadd tegye. Szerintem a Kérdező úgyis tudja, mely válaszokat kell számításba vennie. :)
2015. nov. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván képes egy ló egészségéért felelősséget vállalni, amikor egy ilyen kérdéssel nincs tisztában...
2015. nov. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!