Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kint lehet a lo esoben a legelon?

Kint lehet a lo esoben a legelon?

Figyelt kérdés
Ilyen kifutos boksza van a lovamnak es mikor esik az eso akkoris van hogy kint all (itt nincs fu). Ilyenkor a legelore is kirakhatom? Vagy lesz baja a vizes futol?
2015. nov. 21. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
a vizes fűtől nem lenne baja, de én ilyen időben mégis inkább a fedél alá szoktam berakni őket. Már nincs olyan jó idő, a szél is fúj, megfázhatnak, átázhatnak. Én egy beállós karámban tartom a lovaimat, de mégis ilyen sáros időben a beállóba zárom őket, felakasztom a gerendát oda, és ott bent csendesen elszénázgatnak.
2015. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
te lehetsz kint az esőben??? észkombájn
2015. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzászokott a legeléshez akkor nem lesz gond a vizes fűtől. Az enyém karámban, nyitott boxban lakik, esőben sosem megy ki, így őt nem tenném ki esőben olyan legelőre, ahol nincsen lehetősége behúzódni az eső elől.
2015. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Kint lehet. Remélhetőleg nem fog elolvasni.
2015. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Az én lovam legelőn van de van nekik egy beállójuk is de ha egyszer ha láttam hogy esőben bármelyik ló is beállt volna alá akkor már sokat mondtam. :D
2015. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!