Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esoben hogy setaltatjatok a...

Esoben hogy setaltatjatok a kutyatokat?

Figyelt kérdés

Van kabatja, de egesz nap esik az eso, es igy hogy menjunk ki orakra setalni? Ha csak kicsit esik, nincs gond, vedi a kabatka.

De ha elkap minket a nagy eso, rohan haza, velem egyutt.

Egy nap kb.csak 2x,3x pisil, annyira visszatartja.

Tietek is ilyen?

Es mit csinaltok ezeken az esos napokon?


2014. jan. 3. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kifejezetten esőkabátot kutyusokra, nézz szét a neten, biztos találsz. Vidd ki többször rövidebb időre ilyenkor ha esik.
2014. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

esőkabát vagy esernyő a fejed/ruhád fölé,kutyára a pórát és nem órákig csak a dolga végeztéig-utána rohanhattok haza :D

Legalábbis nekem egyik kutya se félt az esőbe,ugyanúgy elvan mint száraz napokon

2014. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek ruha/ esőkabát kutyára? Van bundája ,megszárad otthon nem lesz baja esőcseppektől,kicsit elázik na bumm...kivéve ha nem zsebkutya :D
2014. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zowie ***** válasza:
Szia! Ha téged nem zavar az eső és maradnál még lent vele, vigyél valami játékot labda stb., ami eltereli a figyelmét és már egyből nem fog akarni hazamenni. az előttem szólónak meg egyáltalán nem ciki ha van a kutyának ruhája. Az enyémnek is van esőkabátja, télikabátja. Több okból is praktikus, nem tudom te hogy vagy vele de egy vizes kutya a lakásba elég kellemetlen tud lenni, amikor össze-vissza rázza magát és nekidörgölőzik a falnak, hempereg a szőnyegen. A másik meg mínusz fokba menjél ki egy szál pólóba sétálgatni. A nagy testű rövid szőrűek is fáznak és nem igazán tesz jót, amikor kiviszed a plusz 20-on fokból a mínuszba. Ja mellesleg amstaffom van, nem zsebkutya és nem érzem cikinek és ő is szívesen sétálgat nem akar megfagyni, mint amikor még nem volt ruha.
2014. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát... nagy viharban nyilván nem viszem le. Amúgy a kutyának teljesen mindegy hogy esik e vagy fúj. :D

Ha olyan van, én magamra teszek csak eső ellen valamit (kabát :D) szóval... kb ennyi.

2014. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
felhőszakadásban nem megyünk de nagyobb esőben elbírja a rövid időt. Nekem sem túl nagy gond az eső de hála Istennek a kutyámat sem zavarja az időjárás, egyedül a meleg
2014. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ruha rá, nekem is nagytestű rövid szőrű kutyáim vannak, (lakásban) és az esőben, hóban idiótáskodni a legjobb buli. Amelyik kutya mozog az nem fázik. Ugyanugy megyünk, feltéve ha nincs jégszakadás.
2014. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én pulim kinti kutya. Nagyon jól elvan az esőben (én is vele együtt :D), viszont ha hazaérünk, fagyoskodhat kint a hidegben egész nap, mert nem szárad a bundája. :) Így inkább nem viszem.
2014. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Szemerkélö esöben nincs semmi gondom a sétával, a kutya is szívesen sétál. Viszont a nagyobb esőt nem szertjük, ezért csak egészségügyi rövid sétákat megyünk. Ilyenkor, még a fűlét is lelapítja, hogy ne essen bele az eső. A játékra ez az idő nekünk nem megfelelő.
2014. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kabát kutyára? Maaaaaaaaargit! Noooooormáááális?
2014. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!