Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok olyan bőrdíszművest...

Tudtok olyan bőrdíszművest aki szépen dolgozik és egyedi igényeket is megvalósít? Elsősorban Pest megyében, de más is szóba jöhet. (Egy kantárt szeretnék csináltatni).

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én csak Békésmegyében ismerek ilyen személyt...
2015. dec. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy elérhetőséget és nevet tudnál adni hozzá? Illetve ha van valamilyen oldala, ahol meg tudom nézni a munkáit az is érdekelne.
2015. dec. 3. 02:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő csak egyedi igényeket valósít meg:

[link]

2015. dec. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csordás József bőrműves. Ő aztán tényleg mindent elkészít és minőségiek:) facebookon feltudod venni vele a kapcsolatot. Ha kell küldök linket :)
2015. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az sajnos kimaradt, hogy angol kantárt szeretnék, nem tudom Májki ezt mennyire tudja megvalósítani, de írok neki. Csordás Józsefet nem szeretném. Ha esetleg tudtok még rajtuk kívül valakit azt szívesen várom.
2015. dec. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!