Kezdőoldal » Állatok » Lovak » JÓ, otthonos, kedves légkörű...

JÓ, otthonos, kedves légkörű lovarda pesten vagy elérhető közelségben? ( Az sem baj ha kicsi és nincs fedeles)

Figyelt kérdés
Vidéken lovagoltam eddig, kis falusi lovardákban, ahol mindenki ismert mindenkit, segítőkészek voltak és a hangulat is nagyon kötetlen és jó volt. Nem tudom pesten vagy a közelében akad-e hasonló. Nem szeretném abbahagyni a lovaglást, de nem is akarok olyan közegbe bekerülni, ahol csak a pénzről szól az egész, nem ismerek senkit és nem alakíthatok ki egy-egy lóval szorosabb kapcsolatot. Ha valaki tud ilyet ajánlani annak nagyon megköszönöm! :)

2015. dec. 30. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Gödön tudnék ajánlani egy nagyon jó helyet, ha az a távolság még belefér akkor írj privátban és mesélek a helyről.
2015. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Petőfi bányán van egy jó
2015. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, ha megéri a helyért akkor belefér:) Örülök, ha mesélsz egy kicsit róla:)
2015. dec. 31. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Árgyélus Lovasudvar,17.kerület.
2015. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17. Ker. Akadémia Póni-Lovasiskola

Én ott tartom a lovaim, versenyzek, nagyon szeretem.

Családias légkör, baráti társaság, jó edzők, jó lovak :)

Gyere nézd meg :)

2016. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:) Én inkább csak hobbi szinten szeretném folytatni a lovaglást. Sajnos az időm nem is engedne többet:/

Azért még szívesen várom az ajánlatokat, megpróbálok mindenhol körülnézni :)

2016. jan. 2. 18:08
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én a Budapesttől nem messze (18. kertől 10perc kocsival) lévő Dobrovitz Lovasfarmot ajánlom Neked! Nagyon jók az oktatók, kedvesek, viccesek, aranyosak, szépek! :) Jó hely nagyon!
2016. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom régi a kérdés de ha esetleg még érdekel, és Veresegyház közelébe járok nagyon jó helyre lovagolni, ha érdekel írj.
2018. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!