Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Be van dagadva a csikóm hátsó...

Be van dagadva a csikóm hátsó lábán a csűd izülete és a csűdje?

Figyelt kérdés
Majdnem kétszer akkora mint a másik, de nem meleg. Mit csinálhatott? Még az se lehet hogy a sok állástól mert úgy van tartva hogy a boxból ki tud járni a legelőre. Meghúzhatta? Vagy valamibe belerugott? Délután levizeztem neki meg bekentem hűsítő kenőccsel. Ha nem javul akkor hívok dokit, csak gondoltam megkérdezlek titeket kinek mi a véleménye, mi lelhette szegény pára lábát.(szerintem itt jön ki a rosszaság:D) Előre is köszi:)
2016. jan. 12. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozgattad? Húzta? Szerintem simán beverhette, pl hempergésnél. Nem árt megnézetni, bár úgyis azt mondják, hogy pihentetés + kence.
2016. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megcsípte valami.
2016. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ORVOOOOS! Itt ahány ember, annyi vélemény és egyik sem távgyógyász.
2016. jan. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bele is rúghatott valamibe. Ha nagyon vészes akkor orvos lehet ad gyulladáscsökkentőt .
2016. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Baxus először azt olvastam hogy a csiklód :D :D
2016. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam ma reggelre ugyanez lett a csikómmal. Lóbalzsammal kentem. Nálatok hatásos volt? Helyrejött?
2016. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!