Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovardák Budapesten és...

Jó lovardák Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni lovagolni csak fogalmam sincs hogy melyik lovardában. Olyan lovardát keresek ami megközelíthető BKV-val. Budán lakom szóval jó lenne ha nem a világ tulsó felén lenne. Ha ismertek olyan helyet ami jó, kedvesek, a pacik egészségesek és nincs horribilis ára akkor lécci írjatok :)
2016. febr. 2. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hetente 5eb tesuik ki ezt! Keress rá.
2016. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És légyszi (Legyetek szívesek szlenges rövidítése. Semmi CC!)
2016. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát neked akkor Aranypatkó. Igaz a hely nem a legjobb, de Budán nem nagyon van más. Szentendre még esetleg, ott a Hunkadombi. Lovat nem tartanék, de a lovagoltatás lehet jó. Szerintem keress rá az Aranypatkóra. Mielőtt bárki leoltana, tudom, hogy lovat nem tartana ott senki, aki kicsit is épeszű, de neki most lovaglásról van szó és nem a saját lováról.
2016. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ jöhetnek még válaszok :)
2016. febr. 3. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajna mást nem fogsz találni. Ha csak nem valami magán valamit, mert Óbuda ilyen térne teljesen halott. Én is laktam ott és semmi de semmi nem volt,a végén Piliscsabára menekültünk, de ott meg drága a busz és időhöz is köt.
2016. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem Budán van hanem a 17. Kerben, de az Akadémia lovardát ajánlanám :) [link]
2016. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!