Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül a lónak egy...

Fodor Virág Viktória kérdése:

Mennyibe kerül a lónak egy olyan oltás amit ismételni kell? Hány ilyen oltás van? Az oltásokat hány évente kell ismételni? Egyes oltás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk félévente van vakcinázás és féreghajtás (március és szeptember). Oltásokból kapnak: influenza, tetanusz és herpesz ellen ez nálunk 19.000 HUF + a féreghajtás 3.000 körül. Herpeszre csak akkor érdemes oltani, ha a tartási helyen van tenyészkanca, mert az okozza a vírusos vetélést.
2016. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

19 ezer alkalmanként? Vagy évente?

A tetanusz nálunk olyan 6000, influenzával kombinálva cirka 7000. Az influenzát félévente, a tetanuszt elég lenne évente, de mivel együtt olcsóbb, én együtt szoktam adatni. Herpeszre és veszettségre nem szoktam oltatni.

2016. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkalmanként
2016. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!