Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elbírná viselni?

Elbírná viselni?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves welsh pónim azt mondták ahonnan vettük,hogy rúg az emberre is és a lóra is ha mögötte vagyunk. Másodk héten mikor elhoztuk megrúgott, túl tettem magam rajta.... Azóta nem rúg meg engem sem és mást sem. Akármit csinálhatunk vele csaphatnánk is nem rúg csak a pálcára rúg ki néha ha a hátán ülök. Elviselne egy másik lovat? A legeloje elég nagy elférnének többen is az istállója is nagy bekötve elférne négy ló de ő szabadon van. El kellene választani mikor jön a másik ló vagy lehetnek eggyütt? Ez a póni kanca, kanca kellene mellé vagy herélt? Szerintem el lenne kind a ketzővel mert féltékenykednie nem kellene és sokat változott miota nállam van. Ha kerdezitek azért nincs még társa mert 8 évig egyedül volt 7 hónapig lovakhoz került és itt van két jónapja és most lesz társa segítsetek légyszi.
2016. febr. 21. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kialakítsz még egy boxot, a karámot kettéválasztod, néhány napig azon keresztül ismerkednek, aztán majd összeszoknak.
2016. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) remélem el lesznek :) mert amúgy nagyon kis aranyos cuki póni
2016. febr. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!