Kezdőoldal » Állatok » Lovak » NORMÁLIS lovarda Pest megyében?

NORMÁLIS lovarda Pest megyében?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a 8326432-edik ilyen kérdés itt, de gyakorlatilag az összes pesti lovarda le van szólva a válaszolók körében. Az egyik porfészek, a másikban leharcolt lovak vannak, a harmadikban az oktatók bénák, a negyedik túl drága a színvonalához képest... Tehát, akkor, valaki tudna rendes lovardát ajánlani Pestközelben, viszonylag könnyű BKV-s megközelítéssel? Véleményeket és tapasztalatokat is szívesen fogadok bármelyik pesti lovardával kapcsolatban. :)

2016. febr. 27. 20:17
 1/9 Érsek Ákos ***** válasza:

Szia!


Szeretnék ezzel kapcsolatba segíteni! Én valószínűleg Szentendrére a Satu Hurme Lovas Sportiskolába fogok járni. Ha minden sikerül, tudok minden információval értesülni. Hátha megfelelő lesz neked. A szentendrei hév visz ki illetve ott áll meg a Pannónia telepnél, mellette van a lovarda. Remélem tudtam segíteni! :)

2016. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Várjál. A Hunkadombira gondolsz? Oda jártam pár éve, nekem az a baj hogy sokat kell utaznom. :/ Nyáron lenne megoldható. Viszont ha kimentél, szívesen meghallgatom a véleményedet! :)
2016. febr. 28. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Gödöllő,hiltop lovarda még elfogadható hely. Hévtől séta.
2016. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pesten belül merre laksz? Hanyadik kerület?
2016. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hunkadombi.... Muhhhahha. Mindig egy dolog jut eszembe róla. Karámzás, ha kimész és kiviszed a lovat. Vicc az a hely
2016. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

XIV.-ben lakom.

Igen, olyasmiket én is hallottam hogy a bértartó maga viszi ki karámba a lovát vagy bent marad bokszba... Bár nekem nem volt lovam sosem, úgyhogy ez nem is érintett különösebben.

2016. febr. 28. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak valahogy jellemzi a hely morálját. Horribilis összegért lehet kérhetek egy karámozást.... Szerintem ezek mind jellemeznek. Sok pénzért semmi, ilyen lehet az oktatás is. Mondjuk én az 5. percben fordultam sarkon, amikor a fő oktató hölgynek sikerült így odaszólna: mivan? Segíthetünk, vagy csak nézelődtök? - hátöm...
2016. febr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én jártam a Satuba egy hónap után ott is hagytam. Irreálisan drága, nekem síkmunkás edzésért 5000 ft-ot kértek el, és akkor még osztályban is lovagoltattak minket. Ugráshoz ugye heti kétszer kell kijárni, de ha a síkozás 5000, mennyi az ugrás? :D Az a hely eléggé lehúzza anyagilag a lovasaikat, 5000 ft-ért szerintem kapsz színvonalasabb oktatást mint ott.
2016. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azóta sem jobb a helyzet. 6 éve sem, és elkeserít, hogy nem látom a helyzet javulását.

Pont az zajlik, amelyet mind leírtatok. Drága edzések, barátságtalan edzők és leharcolt, fáradt lovak. Sokan elfelejtik, hogy nem csupán a lovason múlnak a dolgok, hanem a lovon is. Hogy várjam el, hogy ügessen, ha fáradt, nincs hozzá kedve (jelzi fejcsóválással, meg is értettem, az más kérdés, hogy az edzők mit szóltak)?

A Nemzeti Lovarda pedig.... a legtöbb ló az adott gazdag edzőlány sajátja, a "diákok" zárt térben edzenek, barátságtalan személyzet, senki sem tudja, hogy mi hol található. Nem is ragozom tovább, Budapest jobb lovardákat érdemel. Ott van a vasútvonalak mentén egy csomó üres telek, miért nem oda építenek? Még közel is lenne.


Szentendreit azt megpróbálom.

2022. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!