Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megbízható lovardát keresek...

Kuk@c kérdése:

Megbízható lovardát keresek csődör lovam számára Pest megyében. Ki melyiket preferálja, és miért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyömrőn a Kőhidi.

Családias és vannak közösségi programok is,ha ez számít,de családi vállalkozás,kicsi lovarda(lovagolni jártam oda)

2014. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, nyáron nem egy munka lehetőségem úszott el, mert nem találtam megfelelő lovardát vagy épp hisztiztek a csődör miatt.

Volt ahol megjegyezték, hogy nekik nincs csak 30 ha legelőjük, de az kell a 8 lovuknak. O.o Szóval nem kaptam volna havi 60e-ért 2000 nm-t se. :D Csupa sznob bagázs.

2014. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem tenyésztésre szánt, illetve tenyésztésre nem való lovat minek meghagyni csődörnek? Sokkal jobb neki heréltként, ménesben, lovakkal bandázva.
2014. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a szálender tanyán lovagolok (göd) és 3 csődör is van(ebből egy fedező mén).
2014. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!