Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha a lovat összeverik abból...

Ha a lovat összeverik abból tanul?

Figyelt kérdés
Csak mert van egy ló a lovardában és csipkedi a többieket, sunyít és a tulaj is de az oktatók is üvöltöznek vele rángatják a száját, meg megverik volt hogy bele rugtak. Tervezgetem, hogy elmegyünk onnan mert én ettől már undorodom régebbem amikor ez a ló odakerült semmi baja nem volt most meg megsimogatom és attól összerándul, hogy hozzáérek. Ebből tanul a ló? Mert szerintem csak rontanak a helyzeten de nem értek hozzá!!! Köszönöm a válaszokat
2016. márc. 23. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kínozzák. Nyilván a körülmények vaddá és félőssé tehetik.
2016. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad verni....
2016. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ki kell probalni: akarhanyszor a tulaj es az allitolagos oktato ilyet csinal, vele is megcsinalni ugyanezt, lehetoleg ostorral. Aztan megnezni, beloluk milyen reakciot fog kivaltani.
2016. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Régen én még mentem vele karámban de egy ideje ilyen és szerintem emiatt.. Most jön az erdőbe valaki akkor már olyan ideges lesz hogy az nem igaz.. Pedig jó kis lovardának gondoltam de sajnos nagyon kiábrándító ez az egész
2016. márc. 23. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tanul. Ez is a ló is megtanulta, hogy súnyítani kell mindenkire és adandó alkalommal belecsípni. Ennyit lehet veréssel elérni egy lónál.
2016. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Veréssel csak agressziót tanul, illetve menekülne. Van az, hogy van a jó időben adott fegyelmező pofon, ezt kisebb bunkóságok esetén kapja a ló, úgy hogy előtte figyelmezteted. Ez csak jelzésértékű, hogy tudja hol a helye a rangsorban, kár bepróbálkoznia. Ez belefér, súlyosabb esetben a rúgás is, mert nem tudsz akkorát rúgni, mint egy ló. De az idegből rángatás, ok nélküli ütlegelés nem vezet semmire, a ló csak fél és menekülne.
2016. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak totálisan igaza van :( Nem lehet megvenni azt a szerencsétlen lovat? (persze nem nekem, nem vagyok olyan anyagi helyzetben)
2016. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lovakat soha nem szabad megverni, a lónak midig igaza van, akkor is ha nem, de olyan nincs. És ezt így megmondja bárki látatlanban.

Láttad már egyébként, hogy a lovak, hogyan rendeznek el egy rangsorvitát?

2016. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért verik a lovat mert nem értenek hozzá és agresszioval probálják kitölteni a tudás okozta hiányt.
2016. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne a lovarda nevét kiírni,hogy ne menjenek oda lovagolni.
2016. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!