Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a lovamnak ez a...

Mi lehet a lovamnak ez a csomó, torok tájékon?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel vettem észre, egy csomót a lovam torkánál, a pofacsontok alatt. Egy diótól is nagyobb csomó. ( Nem volt feltűnő, mert a pofacsontja eltakarta... A lovon nem vehető észre semmi állapotilag, nem beteg, eszik rendesesen. Bár mikor lovagolom, akkor elég ideges, és nem igazán akar lépésben menni. (Ha galoppban mentünk, utána kell neki idő, hogy lenyugodjon és sétáljon) Versenyzem vele... és eléggé eleven, menős ló, talán ezzel is összeköthető. Mikor nincs lovagolva átlgaos, tehát úgy viselkedik mint egy normális egészdéges ló. De nem tudom mi baja, ezért kérném a segítséget. Pár infomációt leírtam, de ha kell még valami akkor leírom. Nem fájdalja annyira, de természetesen ha megfogjuk neki, azért az nem tetszik.(De nem mutat tüneteket, hogy nagyon fáj neki.) Olvasgattam a neten mi is ez, de szerintem inkább az állatovos véleméynét fogom kikérni, de érdekelne mások véleménye, előre is köszönöm. :)

2016. márc. 26. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyirokcsomó duzzanat. Doki mindenképp kell hozzá, néhány esetben fel szokta vágni a doki, hogy a genny kifolyjon belőle.
2016. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet h vérömleny.
2016. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kemény, meg lehet mozgatni, tehát nincs ránőve semmire.
2016. márc. 26. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy fotó nem ártana, de valószínűleg a nyirokcsomó az, amire gondolsz.
2016. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!