Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy abrakoltok?

Hogy abrakoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ti igy tavasszal es majd nyaron adtok abrakot a lovatoknak es ha igen mit? en reggel este adok neki majdnem masfel fangli zabot szenazik es tud legelni is eddig estere kapott zab melle korpat is de elvettem tole mert mar van zold neki ez igy jo? Csak kivancsi vagyok ki hogy etet:)
2016. ápr. 1. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

kérhetnék még 1 képet priviben?

lehetőleg ami jó minőségű

2016. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet kép :) ha lehet
2016. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Persze itt vannak a kepek:)

bocsi a kepekert de mostanaban nem volt idom ujat csinalni ugyh ezek is csak videobol lettek kivagva az egyikrol lemaradt a feje :D


De am szerintem is duci

Deca kerdesre visszaterve eleg neki a reggeli esti zab vagy estere adhatok neki korpat a zab melle?



koszonom



[link]



[link]

2016. ápr. 2. 19:37
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem etesd úgy, hogy reggel kihagyod a korpát és este meg a zabot az úgy ideálisabb sztem
2016. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
koszonom szepen kulonben jo a korpa a lonak?
2016. ápr. 3. 10:11
 16/18 anonim ***** válasza:

A súlyával nincs probléma, viszont megjegyezném, hogy a tejes felső vonal hiányzik, felül nagyon izomszegény. Dolgozz vele előre-lefelé, orral a függőleges előtt és feltétlenül vizsgáld felül a nyeregilleszkedést.

Az izomépítéshez feltétlenül szükséges a fehérje!

2016. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom szepen a tancsot megfogadom:)

A nyereg tokeletesen illeszkedik ra

Viszont meg mindig nem kaptam kielegito valaszt a korpa temara es most az erdekelne h kaphat e tavasszal ill nyaron is az esti zabja melle korpat vagy h mennyire jo elettani hatasa van a korpatol:)

mert en szeretnek a tab melle is adni neki valami kiegeszitot hiaba van mar fu neki

h jo e a korpa vagy valami mas kiegeszitot ami jot tesz a szerevezetenek !

koszonom :)

2016. ápr. 3. 12:29
 18/18 A kérdező kommentje:
bocsanat elirtam : a zab melle **
2016. ápr. 3. 12:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!